• Українська
Викладачі БДМУ здобули низку перемог на Спартакіаді області
Викладачі БДМУ здобули низку перемог на Спартакіаді області

19 листопада відбувся ІІ етап спартакіади медичних працівників Чернівецької області.

Зорганізовані профспілкою медичних працівників області, ці змагання набувають все більшої популярності.

Традиційно, наша команда достойно представила університет у всіх видах спорту.

У настільному тенісі перемогу впевнено здобула старший викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини Куліш Н.М., а срібну нагороду в цьому ж виді серед чоловіків здобув начальник служби цивільного захисту Сальніков О.Л. У загальнокомандному заліку з настільного тенісу БДМУ посів І місце.

Срібну нагороду у змаганнях з гирьового спорту в категорії до 70 кг виборов старший викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини Андрієць М.М. Бронзову нагороду у категорії 90 кг + здобув керівник гуртка коледжу БДМУ Семенов П.В. Що вивело наш університет в цьому виді змагань на ІІ місце у загальнокомандному заліку.

Корисно знати