Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

19 червня
Амоші М.Я.
Арабаджі М.І.
Гребенюк В.І.
Постевка І.Д.
Рубанець П.Г.
Степанчук В.В.

20 червня
Гарбашевська П.П.
Дроник Т.А.
Крук Т.В.
Шостенко А.А.

21 червня
Годованець О.С.
Кулачек Ф.Г.
Русіна С.М.
Чернецька М.М.

22 червня
Бондаренко О.В.

23 червня
Малкович Н.М.
Панкевич М.М.

24 червня
Іващук С.І.
Василик А.С.
Горда І.Г.
Жук О.О.
Макарова О.В.
Присяжнюк П.В.
Ревуцька Г.С.

25 червня
Булезюк О.В.
Боєчко В.Ф.

26 червня
Дікал М.В.
Дорубець А.Д.
Пашковська Н.В.
Савчук О.Т.
Сметанюк О.М.

27 червня
Івасюк С.Н.
Бурянчук Л.О.
Костенюк С.В.

28 червня
Боднараш С.Г.
Присташ Н.М.
Стрежак Т.Р.

29 червня
Задорожна О.В.
Лопушинська І.В.

30 червня
Булик Р.Є.
Житар М.О.
Коротун О.П.
Лапа Г.М.
Мироник О.В.
Смандич В.С.

Архів оголошень

Розпочато програму обмінів з Університетом Фоджа

Середа, 30 вересня 2015 16:14

foggiaШановні викладачі та студенти! У рамках програми Erasmus+ відкрито набір для студентів і викладачів БДМУ для участі у програмі обміну між ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та Університетом Фоджа (м. Фоджа, Італія) у 2016-2017 рр. Проект фінансується Європейським Союзом. Університет Фоджа пропонує:

Шановні молоді науковці!

Понеділок, 06 березня 2017 15:52
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

Запрошуємо Вас 21-22 березня 2017 року взяти участь у Підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. у галузі наук «Клінічна медицина».

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 від 20.10.2016 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році», базовим вищим навчальним закладом з проведення другого туру Конкурсу в галузі наук «Клінічна медицина» є Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет».

Матеріали та програма конференції Конкурсу

Шановні випускники 2017 року!

Четвер, 22 червня 2017 09:32

Щиро вітаю Вас з успішним завершенням Буковинського державного медичного університету і отриманням дипломів!

Ректор БДМУСьогодні почесне звання «Випускник БДМУ» отримають 944 студенти. Цьогоріч відбудеться 71-й випуск лікарів, 7-ий випуск лікарів-стоматологів, провізорів, 9-ий випуск фармацевтів (бакалавр), 15-ий випуск фармацевтів (молодший спеціаліст), 7-ий випуск медичних сестер (магістр), 20-ий випуск медичних сестер (бакалавр), 13-ий випуск медичних сестер (молодший спеціаліст) 12-ий випуск фахівців лабораторної діагностики (бакалавр). Загалом за всю історію існування Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» випустив понад 28 тисяч фахівців.

Сьогодні знаменна подія у Вашому житті – Ви отримали дипломи про вищу освіту – стали на порозі самостійного життя. Проте, як би не склалася Ваша доля, намагайтеся не розгубити студентських друзів, оскільки через багато років Ви зрозумієте, що цей період життя був одним із найкращих.

Сьогоднішнє свято – гарний привід висловити щиру вдячність Вашим наставникам – професорсько-викладацькому складу БДМУ за науку, любов та терпіння, за те, що Вони передали Вам свої знання, уміння та досвід.

Сердечно вітаю батьків наших випускників із знаковою подією у житті Ваших дітей та щиро бажаю радості, поваги й шани від дітей,  гордості від їхнього професійного росту.

Дорогі Випускники, нехай здійснюються всі Ваші мрії, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, майбутнє медицини та медичної науки, саме від Вас залежить, якою стане наша держава.

Щиросердно бажаю Вам здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання.

Шановні Випускники, пам’ятайте, що двері Буковинського державного медичного університету завжди відкриті для Вас.

В добру путь!

З повагою,

Ректор                                                                            Тарас Бойчук