Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 лютого
Багрієнко А.Ю.
Хусаїнов Ф.М.

8 лютого

Городинський С.І.
Лазарук О.В.
Лекар А.П.
Романчук В.В.
Шоріков Є.І.

9 лютого

Гринчук Ф.В.
Коровенкова О.М.
Кушнір С.В.
Пестовська Л.А.
Рандюк Р.Ю.
Сушій Г.В.

10 лютого

Боднарюк В.Є.
Ляшук Р.П.

11 лютого

Венгловська Я.В.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Юрій О.В.

12 лютого

Бурчу К.В.
Кожолянка Д.М.
Підвербецький О.Я.
Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого

Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Клим І.В.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого

Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого

Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Широкий В.С.

17 лютого

Гулак А.М.
Ливарюк В.П.
Шевчук Б.В.

18 лютого

Скакун А.В.
Тарновецький М.В.
Ткачук Н.П.

19 лютого

Антонів А.А.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого

Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого

Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Архів оголошень

Прохання про допомогу для Насті Бирчак

Вівторок, 24 квітня 2018 10:41
Прохання про допомогу для Насті Бирчак

До БДМУ надійшло прохання про допомогу від батьків Насті Бирчак. В дитини (8 років) виявлено пухлину стовбурових структур головного мозку, яка потребує дороговартісного лікування. Батьки та тітка Насті (Інна Бирчак, доцент кафедри акушерства та гінекології) просять всіх небайдужих допомогти врятувати життя дитини.

Розпочато програму обмінів з Університетом Фоджа

Середа, 30 вересня 2015 16:14

foggiaШановні викладачі та студенти! У рамках програми Erasmus+ відкрито набір для студентів і викладачів БДМУ для участі у програмі обміну між ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та Університетом Фоджа (м. Фоджа, Італія) у 2016-2017 рр. Проект фінансується Європейським Союзом. Університет Фоджа пропонує:

Шановні молоді науковці!

Понеділок, 06 березня 2017 15:52
Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

Запрошуємо Вас 21-22 березня 2017 року взяти участь у Підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н.р. у галузі наук «Клінічна медицина».

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 від 20.10.2016 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році», базовим вищим навчальним закладом з проведення другого туру Конкурсу в галузі наук «Клінічна медицина» є Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет».

Матеріали та програма конференції Конкурсу

Відійшов у вічність Патратій Володимир Кузьмич

Неділя, 17 грудня 2017 10:51

patratiyПрофесорсько-викладацький склад, студентство, профспілковий комітет БДМУ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким приводу смерті професора кафедри мікробіології та вірусології, колишнього ректора Чернівецького медичного інституту (1975-1993) Патратія Володимира Кузьмича.

Прощання з В.К. Патратієм відбудеться в понеділок о 12 годині в холі адміністративного корпусу БДМУ (Площа Театральна, 2).

Людини, яка була видатним фахівцем, науковцем і зразком самовідданого служіння освіті і науці. Його внесок у розвиток нашого навчального закладу є неоціненним. Володимир Кузьмич назавжди запам’ятається щирою людиною, талановитим керівником і педагогом, який користувався високим авторитетом і повагою.

Висловлюємо глибокі співчуття родині та розділяємо всім серцем ваші біль та горе.

Вічна пам'ять.

Всесвітній день інтелектуальної власності

Четвер, 26 квітня 2018 09:39
Всесвітній день інтелектуальної власності

26 квітня відзначається Всесвітній день інтелектуальної власності, для якого у 2018 році Всесвітньою організацію інтелектуальної власності обрано загальне гасло «Рушійна сила змін: жінки в сфері інновацій і творчості».

Відзначення даного свята інформує суспільство, як права інтелектуальної власності (патенти, товарні знаки, промислові зразки, авторське право) сприяють розвитку інноватики та творчості. Цьогоріч в рамках заходів з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності ми прославляємо розум, винахідливість, допитливість і сміливість жінок, які своєю працею змушують світ змінюватися й формують наше спільне майбутнє.

Шановні співробітниці Буковинського державного медичного університету! Дорогі матері!

Четвер, 10 травня 2018 12:02

den materiПрийміть сердечні вітання з прийдешнім весняним святом – Днем матері, одним із найтепліших свят, яке присвячене найближчим і найдорожчим людям. Любов матері змалку зігріває та оберігає, допомагає долати життєві перепони, надихає на перемоги й успіх. Мамина мудра порада потрібна кожному з нас незалежно від віку.

Прийдешнє свято – не тільки знак глибокої поваги та любові до матері, але і визнання її ролі в суспільстві. Шановні матері Буковинського державного медичного університету, користуючись нагодою, щиро дякую Вам за людяність, сумлінність, професіоналізм. Переконаний, що Ви й надалі сприятимете розвитку та зростанню нашого навчального закладу.

Сердечно бажаю Вам молодості, радості, краси, щастя, любові й добра, й миру. Нехай Ваші діти ростуть талановитими і люблячими, нехай Вас завжди оточує їхня турбота і увага. Здоров’я, благополуччя та щастя Вам і вашим родинам.

З повагою,

Ректор                                                  Т.М. Бойчук

День вишиванки

Середа, 16 травня 2018 09:19
День вишиванки 2018

Шановні колеги, запрошуємо Вас на заходи з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, які відбудуться 17 травня о 14:30 біля центрального корпусу БДМУ (площа Театральна, 2).

Відбудеться презентація вишиванок та загальне фото.

 

Додаємо програму загальноміських заходів

17 травня 2018 року

9.00 – Акція «Народжені у вишиванках». Передача вишиваночок для новонароджених. Міський пологовий будинок №2, вулиця Рівненська, 8. (За сприяння поштово-логістичної групи «Міст»)

12.00 – Презентація художньої книги Івана Дячука для дітей та підлітків «Вишиванка для кіборга». За участі лауреата Шевченківської премії Василя Герасим’юка. Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка, вулиця Ольги Кобилянської, 47

13.00 - Офіційне відкриття свята. Відкриття муралу «Заставнівська красуня» по вулиці Університетській, 24 за участі художників Юрія та Марти Пітчуків, меценатів Романа Клічука, Володимира Мороза, Чернівецького обласного управління культури.

14.00 – Майстер-клас від Сусани Осауленко «Вишиваємо сорочку для свого малюка». Медіа-центр "Belle vue», вулиця Ольги Кобилянської, 5. 
15.00 - Святкування Всесвітнього дня вишиванки (етнопокази, благодійний ярмарок, майстер-класи, презентація етногри «Пам’ятайко»). Спільно з «Чернівці Фешн вікенд», модельної агенції «Show Time», БФ «Волонтерський рух Буковини», видавництва «Букрек», Чернівецького обласного управління у справах сім’ї та молоді, вулиця Ольги Кобилянської, 5.

19 травня – День науки в Україні

Субота, 19 травня 2018 08:09
19 травня – День науки в Україні

Шановні викладачі, аспіранти, молоді вчені та студенти!

Сердечно вітаю Вас з Днем науки в Україні!

У сучасному світі наука має принципове значення для успішного розвитку кожної галузі. Наукові дослідження – основа передових технологій, економічного зростання та соціального благополуччя.

Відрадно, що значний вклад у розвиток медичної наукової думки зробили видатні дослідники – представники наукових шкіл Буковинського державного медичного університету, а нинішнє покоління науковців БДМУ продовжує чудові традиції вчителів.

Оголошення

Понеділок, 20 серпня 2018 12:13

Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти медичних факультетів №1 і №2 зі спеціальності «Медицина» відбудуться в палаці «Академічний» (вул. Шіллера, 11) 31 серпня 2018 року об 11 годині.

Урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти медичного факультету № 4 зі спеціальностей, «Медсестринство» (ОС «Магістр») «Медсестринство» (ОС «Бакалавр»), «Технології медичної діагностики та лікування», а також стоматологічного, фармацевтичного факультетів та коледжу БДМУ зі спеціальностей «Фармація. Промислова фармація», «Медсестринство» (ОС «Молодший спеціаліст») відбудуться в палаці «Академічний» (вул. Шіллера, 11) 31 серпня 2018 року о 14 годині.

Запрошуємо студентів, їх батьків та співробітників університету.

Форма одежі першокурсників – білий халат і шапочка.

Оргкомітет

Спомин…

П'ятниця, 12 жовтня 2018 12:21

1210Лойтра Анатолій Олександрович (6.08.1939 – 11.10.2018)

З сумом сповіщаємо, що на  80 році після важкої хвороби пішов з життя  однин з провідних буковинських морфологів, кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Лойтра Анатолій Олександрович.

Прощання з Анатолієм Олександровичем відбудеться у понеділок, 15 жовтня о 10:30 в Будинку Скорботи, зліва від центрального входу на цвинтар (вул Південно-Кільцева).

Сторінка 1 з 2