22 березня

Ластівка І.В.

Подаруй дитині книгу

П'ятниця, 17 березня 2017 14:02

Упродовж 20-28 березня в Буковинському державному медичному університеті уже традиційно проходитиме благодійна акція “Подаруй дитині книгу”.

Акція приурочена до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначатимуть 2 квітня.

“Кожен бажаючий може долучитися до акції, і зробити свій внесок у добру справу. Книги можна залишати на кафедрі психології та філософії (кабінет №9). Підсумок акції відбудеться 29 березня, після чого всі зібрані книги будуть передані вихованцям дитячих будинків,” – розповідає завідувач кафедри психології і філософії БДМУ Алла Борисюк, Голова організаційного комітету акції.

Отож, шановні колеги, просимо відгукнутись, адже робити добро просто та приємно. Долучаймося.

Прочитано 102 разів Останнє редагування П'ятниця, 17 березня 2017 14:08