10 січня

Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Шановні студенти та молоді вчені!

П'ятниця, 15 грудня 2017 14:53

1-2 березня 2018 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбудеться IIІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Академічна доброчесність студента як чинник формування громадянського суспільства».

Основні напрями роботи конференції

Система ціннісних орієнтацій сучасної студентської молоді в умовах трансформації суспільства.

Участь органів студентського самоврядування у реалізації принципів академічної доброчесності.

Роль волонтерства в освітньо-науковому просторі та його значення для формування громадянського суспільства.

Доброчесність як основа сталого розвитку суспільства (історія, політологія, культурологія).

Формування мотивації до обраного фаху в системі органів студентського самоврядування.

Форми участі у конференції:

1. Усна доповідь і публікація тез.

2. Публікація тез.

3. Вільний слухач.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Детальна інформація та реєстрація на сайті Студентської ради БДМУ

Умови участі у конференції

Авторами та співавторами робіт (учасниками конференції) можуть бути студенти та молоді вчені (включно).

Для участі у конференції необхідно до 22 січня 2018 року пройти реєстрацію на сайті Студради БДМУ

Вимоги до оформлення матеріалів

роботи, направлені для участі у конференції, не повинні бути раніше опублікованими або направленими для публікації в інші видання;

усі скорочення (окрім загальноприйнятих) слід розшифровувати при першому вживанні;

тези не мають містити таблиці, графіки, ілюстрації.

текст друкується у текстовому редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал 1,5, кількість знаків до 3000 (з пробілами, назва тез, автори, назва закладу не враховуються). Поля: верхнє, нижнє, праве, ліве – 2 см.

Структура тез: Прізвища та імена авторів повністю, не скорочуючи; назва доповіді; науковий керівник; назва навчального закладу, де виконувалася робота; місто, країна; короткий зміст доповіді (текст тез).

Роботи, які відповідають вимогам, будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції. Редакційна колегія залишає за собою право частково редагувати матеріали, які оформлені з порушенням вимог. Оргкомітет не несе відповідальності за наукову достовірність тез.

З метою відшкодування організаційних, видавничих та поліграфічних витрат на збірник, програму та сертифікат учасника необхідно сплатити організаційний внесок за активну участь у конференції у розмірі 200 грн. за одну публікацію. Пасивну участь (друк тез) – 150 грн.

Оплата здійснюється шляхом переказу коштів у відділеннях ЗАТ КБ «Приватбанк» на рахунок Фордук Наталії Михайлівни р/р № 4731219109340988.

Квитанцію про сплату вартості публікації надішліть, будь ласка, на e-mail: confstud@bsmu.edu.ua (текст: оплата участі в конференції від ПІБ).

Додаткова інформація для учасників:

Регламент усної доповіді – до 7 хв, обговорення – 3 хв.

Технічне забезпечення – мультимедійний проектор, ноутбук.

Проживання учасників передбачається у готелях міста.

У рамках проведення конференції заплановано проведення соціально-психологічних комунікативних тренінгів і ворк-шопів та перфоменсу Playback-театру «Луна», культурно-мистецької програми. Ви отримаєте можливість ознайомитися з містом Чернівці та його визначними місцями, серед яких – колишня резиденція Буковинських митрополитів, внесена до реєстру Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Організаційний комітет:

Студентська рада

Вищий державний навчальний заклад України

«Буковинський державний медичний університет»

Театральна площа, 2

м. Чернівці, 58002

e-mail: confstud@bsmu.edu.ua

КОНТАКТИ:

Зорій Ніна Іванівна (проректор з науково-педагогічної роботи та виховання), тел. (0372) 550951

Лазар Владислав Валерійович (голова інформаційно-правової комісії Студентської ради), тел.моб.: +380508426240

Заздалегідь вдячні Вам за участь у конференції!

З повагою організаційний комітет

Прочитано 124 разів Останнє редагування Вівторок, 09 січня 2018 14:34