10 січня

Шорікова Д.В.

Шановні колеги!

П'ятниця, 22 грудня 2017 16:18

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» щиро запрошує вітчизняних та іноземних студентів вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів України взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 1364 від 10.10.2017 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» базовим вищим навчальним закладом з проведення ІІ туру Конкурсу з галузі «Теоретична медицина» є Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет».

На Конкурс подаються наукові роботи із супровідними документами, оформлені відповідно до вимог Розділу III Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 605 від 18.04.2017 року.

Оформлені згідно вимог матеріали не більше трьох наукових робіт з кожної спеціальності, що входить до галузі «Теоретична медицина», з поміткою на конверті «Конкурс студентських наукових робіт», просимо надсилати до 15 лютого 2018 року (за поштовим штемпелем) за адресою: науковий відділ, Буковинський державний медичний університет, Театральна площа,2, м. Чернівці, 58002.

Підсумкова науково-практична конференція Конкурсу з галузі «Теоретична медицина» відбудеться 24 – 25 квітня 2018 року на базі Буковинського державного медичного університету. Автори кращих наукових робіт отримують запрошення для участі у конференції та захисту роботи.

Детальна інформація про організацію та проведення ІІ туру Конкурсу буде розміщена на офіційному сайті БДМУ та на сайті Студентського наукового товариства БДМУ

Контакти:

Решетилова Наталія Борисівна, секретар галузевої конкурсної комісії (тел. моб. +380999767499, +380679688366; e-mail:reshetilovanataliia@gmail.com);

Тюлєнєва Олена Анатоліївна, науковий керівник студентського наукового товариства БДМУ (тел.моб. +380502400144; e-mail: tuleneva@bsmu.edu.ua).

Порядок проведення Конкурсу та вимоги до наукових робіт викладені у нижче доданих нормативних документах.

Наказ МОН України № 1364 від 10.10.17 р.

ПОЛОЖЕННЯ про Конкурс

Додатки до Положення