23 травня

7 червня
Петрюк Б.В.

Понеділок, 07 травня 2018 13:09

Запрошуємо вас взяти участь у ХХІV науково-практичній конференції УСП з міжнародною участю «Актуальні питання психотерапії та психології», яка відбудеться 29 червня – 1 липня 2018 року, м. Чернівці на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

До участі в конференції запрошуються науковці, практикуючі лікарі-психотерапевти, психологи, психіатри, викладачі, студенти, докторанти, магістранти, аспіранти та інші фахівці, які мають інтерес до розвитку сучасної психотерапії та психології.

Учасники конференції матимуть можливість представити результати своїх досліджень та свого досвіду на пленарному засіданні, у роботі круглих столів, майстер-класів та ворк-шопів, а також взяти участь в дискусіях.

За матеріалами конференції буде опубліковано збірник тез доповідей.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет», Палац «Академічний» (вул. Шіллера 11, р-н пл. Театральної, м. Чернівці)

Конференція зареєстрована в Реєстрі з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 році НАМНУ МОЗ України від 21.12.2017р.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ :

1. Становлення, досвід та перспективи розвитку психотерапії та психології в Україні.

2. Етичні аспекти психології та психотерапії.

3. Психічне здоров’я та освіта.

4. Психотерапія психосоматичних розладів.

5. Інноваційні та інформаційні технології в психотерапії та психології.

В РАМКАХ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЛАНУЮТЬСЯ:

Пленарні засідання

Круглі столи та дискусійні клуби

Ворк-шопи та майстер-класи

Екскурсії

Органний зал

Вечірня програма

ФОРМИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Очна (вільний слухач/доповідь/проведення воркшопу/майстер-класу/круглого столу).

2. Заочна (публікація тез доповіді).

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ :

Для участі у конференції у якості доповідача необхідно до 01.06.2018 року заповнити електронну заявку та надіслати до організаційного комітету на електронну адресу: usp.cv.ua@gmail.com наступне: заявку, де необхідно зазначити форму участі, описати свою професійну візитівку, коротку анотацію майстер-класу, воркшопу тощо (в довільній формі), квитанцію про оплату організаційного внеску.

Організаційний внесок за участь у конференції складає – 400 грн. (для членів УСП), 450 грн. (для інших учасників), 300 грн. для студентів денної форми навчання. Оргвнесок необхідно перерахувати (для учасників з України) – картковий рахунок Приватбанку 5168 7427 1803 5979 (Погоріловська Олеся Петрівна ), призначення платежу – організаційний внесок, ім’я та прізвище учасника.

Матеріали тез доповідей приймаються до 25.05.2018 року (включно).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ :

роботи, направлені для участі у конференції, не повинні бути раніше опублікованими або направленими для

публікації в інші видання;

усі скорочення (окрім загальноприйнятих) слід розшифровувати при першому вживанні;

тези не мають містити таблиці, графіки, ілюстрації.

Обсяг тез до 5 сторінок друкованого тексту (українською або англійською мовами).

текст друкується у текстовому редакторі Microsoft Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий

інтервал 1,5, усі поля – 2 см, перелік використаних джерел оформляється в кінці тексту під заголовком «Перелік

використаних джерел», посилання у тексті позначають у квадратних дужках за зразком *2, с.37+

СТРУКТУРА ТЕЗ: назва доповіді, прізвища та імена авторів повністю, не скорочуючи; електронна адреса для

листування, посада та місце роботи, місто, країна; короткий зміст доповіді (текст тез), список використаних

джерел.

Роботи, які не відповідають вимогам, не будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції. Редакційна

колегія залишає за собою право частково редагувати матеріали, які оформлені з порушенням вимог.

Оргкомітет не несе відповідальності за наукову достовірність тез.

Вартість публікації (друк тез) становить 150 грн. Реквізити для оплати публікації (для авторів з України):

картковий рахунок Приватбанку 5168 7573 3794 8790 (Юрценюк Ольга Сидорівна), Призначення платежу: організаційний внесок ім’я та прізвище учасника.

Оформлені за правилами тези доповіді та копію квитанції про оплату публікації просимо надіслати на електронну адресу: olseli@ukr.net

З метою з’ясування порядку сплати організаційного внеску представникам країн СНД необхідно звертатися до Оргкомітету.

Збірник тез з матеріалами конференції буде надісланий учасникам до 10.07.2018 року.

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ:

29 червня з 10-00 до 10-30 – члени Секретаріату, Тренерської ради, ради голів філій УСП (пл. Театральна,2, м. Чернівці)

29 червня з 14:00 до 15:00 (палац «Академічний», вул. Шіллера 11, р-н пл. Театральної, м. Чернівці)

ВІДКРИТТЯ КОНФЕРЕНЦІЇ – 15:00

КОНТАКТИ: З питань участі у конференції: 0505735893; 0982431699 lyubovlyubina25@gmail.com Любов Любіна,

0992251780; 0962650306 o.skutar11@gmail.com Олеся Погоріловська,

0951709580 o_oviktoria@ukr.net Вікторія Осипенко

З питань публікації тез доповідей: 0501562465 olseli@ukr.net Ольга Юрценюк

З питань поселення: 0956033273 mcrv.oksana@gmail.com Оксана Макаревич

З питань дружньої вечері: 0956377700 efitoto@gmail.com Антоніна Єфімова

Голова Чернівецької філії УСП та організаційного комітету - 0953344307, blazhina9@gmail.com Ірина Блажіна

email: usp.cv.ua@gmail.com