22 жовтня

Томка І.Є.

День вишиванки

Середа, 16 травня 2018 09:19

Шановні колеги, запрошуємо Вас на заходи з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, які відбудуться 17 травня о 14:30 біля центрального корпусу БДМУ (площа Театральна, 2).

Відбудеться презентація вишиванок та загальне фото.

Додаємо програму загальноміських заходів

17 травня 2018 року

9.00 – Акція «Народжені у вишиванках». Передача вишиваночок для новонароджених. Міський пологовий будинок №2, вулиця Рівненська, 8. (За сприяння поштово-логістичної групи «Міст»)

12.00 – Презентація художньої книги Івана Дячука для дітей та підлітків «Вишиванка для кіборга». За участі лауреата Шевченківської премії Василя Герасим’юка. Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка, вулиця Ольги Кобилянської, 47

13.00 - Офіційне відкриття свята. Відкриття муралу «Заставнівська красуня» по вулиці Університетській, 24 за участі художників Юрія та Марти Пітчуків, меценатів Романа Клічука, Володимира Мороза, Чернівецького обласного управління культури.

14.00 – Майстер-клас від Сусани Осауленко «Вишиваємо сорочку для свого малюка». Медіа-центр "Belle vue», вулиця Ольги Кобилянської, 5.
15.00 - Святкування Всесвітнього дня вишиванки (етнопокази, благодійний ярмарок, майстер-класи, презентація етногри «Пам’ятайко»). Спільно з «Чернівці Фешн вікенд», модельної агенції «Show Time», БФ «Волонтерський рух Буковини», видавництва «Букрек», Чернівецького обласного управління у справах сім’ї та молоді, вулиця Ольги Кобилянської, 5.