Василик М.Г.

Яковичук Н.Д.

Прохання про допомогу Сашку Бродовському

Четвер, 15 листопада 2018 16:03

До БДМУ надійшло прохання про допомогу від батьків Сашка Бродовського. У хлопчика (12 років) діагностовано мультиформну гліобластому скроневої ділянки справа. Батьки (Надія Бродовська, асистент кафедри дерматовенерології та Сергій Бродовський, доцент кафедри хірургії №1) просять небайдужих допомогти врятувати життя дитини.

"У нашого сина Олександра, 2006 року народження, у грудні 2017 року діагностували мультиформну гліобластому скроневої ділянки справа. 11.12.2017 року проведена операція з видалення пухлини у м. Оснабрюк, Німеччина. За цей період була проведена хіміотерапія та опромінення 59,6 Грей, проводився постійний моніторинг стану дитини.

У вересні 2018 року діагностували рецидив. Повторно прооперований 23.10.2018 в університетській клініці Грайсвальд, Німеччина.

Пропонується наступна імунотерапія антитілами, які специфічні до антигенів пухлини для запобігання розвитку рецидиву. Дана імунотерапія коштує 485 тис. євро, враховуючи, що сума непідйомна для сім’ї, кожна гривня, це важливий крок для порятунку дитини.

Просимо Вас допомогти та будемо вдячні за будь-яку допомогу, як матеріальну, так і інформаційну (про хороші клініки, благодійні фонди, будь-який досвід)".

Платіжні реквізити:

Гривнева карта Приватбанку (отримувач – мама хлопчика Бродовська Надія Борисівна): 5168 7573 6177 7511

Телефони батьків:

батька: 066-283-05-52