Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада
Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада
Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада
Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада
Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада
Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада
Безарова Г.І.
Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада
Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада
Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада
Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада
Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада
Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада
Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Орден Святого Пантелеймона – відзнака за професіоналізм та милосердя в медицині

Понеділок, 11 вересня 2017 17:12

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості.

 

Відзнака має тривалу історію. У 2009 р. Міністерство охорони здоров’я запровадило в Україні заохочувальну відзнаку «Хрест Пантелеймона Цілителя», яка вручалася тим, хто має видатні особисті заслуги та сприяє розвитку галузі охорони здоров’я та медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській діяльності, а також за інші здобутки на ниві охорони фізичного та духовного здоров’я населення.

З часу заснування Відзнаки було нагороджено більше двадцяти видатних вчених, лікарів, громадських та благодійних діячів, представникі від уховенства.

Дотримуючись основоположних засад заснування Державної нагороди у 2009 р. та продовжуючи традицію нагородження, з метою відновлення в суспільстві засад милосердя, гуманізму, любові до ближнього та недужого, у 2017 р. було започаткована громадська Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

До слова, Головою Регіональної експертної ради Чернівецької області по вибору і аналізу кандидатів на отримання відзнаки за гуманність та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» обрано Заслуженого лікаря України, професора Іфтодія Андріяна Георгійовича, проректора з лікувальної роботи БДМУ.

У 2017 році дана нагорода була присуджена  у 5 номінаціях: «Кращий лікар»,  «Кращий медик», «Новатор охорони здоров’я», «Міжнародне співробітництво у галузі охорони здоров’я», «Служіння суспільству». Урочиста церемонія нагородження відбулась 9 серпня у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Процес відбору переможців складався з декількох етапів: спочатку регіональні експертні ради, створені із представників медичної спільноти, громадськості релігійних організацій та органів влади, отримавши від медичних колективів та громадських організацій подання, вибрали кращих представників свого регіону і запропонували їхні кандидатури Національній експертній комісії, яка визначила 20 номінантів, а вже з них Поважна рада обрала 5 переможців.

Надалі вручення Ордену буде традиційним і проводитиметься щорічно у день пам’яті Святого Великомученика і Цілителя Святого Пантелеймона.

Детальну інформацію щодо Проекту можна знайти на офіційному веб-сайті Відзнаки.

З додатковими запитаннями також можна звернутися до представників виконавчого комітету Відзнаки: Віталій Юнгер (тел. 067 343 02 54) та Михайло Перцович (тел. 097 698 63 06).

Прочитано 203 разів