Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 лютого
Багрієнко А.Ю.
Хусаїнов Ф.М.

8 лютого

Городинський С.І.
Лазарук О.В.
Лекар А.П.
Романчук В.В.
Шоріков Є.І.

9 лютого

Гринчук Ф.В.
Коровенкова О.М.
Кушнір С.В.
Пестовська Л.А.
Рандюк Р.Ю.
Сушій Г.В.

10 лютого

Боднарюк В.Є.
Ляшук Р.П.

11 лютого

Венгловська Я.В.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Юрій О.В.

12 лютого

Бурчу К.В.
Кожолянка Д.М.
Підвербецький О.Я.
Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого

Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Клим І.В.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого

Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого

Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Широкий В.С.

17 лютого

Гулак А.М.
Ливарюк В.П.
Шевчук Б.В.

18 лютого

Скакун А.В.
Тарновецький М.В.
Ткачук Н.П.

19 лютого

Антонів А.А.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого

Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого

Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Що таке кохання?

Середа, 14 лютого 2018 09:53

З недавніх пір 14 лютого у нас відзначають День Святого Валентина – День закоханих. У цей день закохані можуть ще раз підкреслити свою любов і висловити її один одному, а одинаки – знайти свою половинку.

 

Що ж таке кохання?

Від людей різного віку, статі можна почути різні думки на цю тему. Кохання - це енергія, яка рухає життям. Кохання - це єдине почуття, що не залежить ні від чого. Кохання - це основа світу. Кохання - це основа життя. Коли кохаєш, тільки цим і живеш. Кохання – це таємнича формула щасливих сімейних стосунків на все життя. В основі цього почуття симпатія і закоханість, що з часом виростають до тривалого сильного кохання. Загальні погляди на життя, схожий світогляд та особисті цінності людини сприяють міцності почуттів. Тому так важливо шукати людину з таким ж цінностями – ставленням до сім’ї, до виховання, дружби, до роботи і тощо для створення довготривалих стосунків, сповнених любові.

Кохання... Воно для кожного своє, воно настільки різне й щоразу неповторне, що йому не можна дати чіткого визначення... Кохання - це те, що допомагає; це те, що змушує страждати; це те, що дарує неповторне й ні з чим непорівнянне щастя... І часто не можна сказати що це за щастя, від чого, чому й звідки воно узялося... Просто добре, тепло й радісно на душі й тобі більше нічого не треба й ти абсолютно щаслива... Просто щаслива... Часом без нього не можна й воно потрібно тобі як повітря, а іноді ти хочеш, щоб воно пішло й ніколи більше не поверталось, тому що той біль, який кохання може заподіяти нестерпний, але ти нічого не можеш із собою зробити й готова страждати заради тих нехай навіть і не хвилин, а секунд блаженства й щастя, що зазнаєш побачивши або згадавши образ коханої людини... У такі моменти не почуваєш нічого абсолютно, ти начебто зливаєшся воєдино із чимсь неземним, ніжним, ласкавим і неповторно гарним... Ти вже не людина, а щось інше, щось непояснене переповняє твоє тіло, твою душу й все тіло... І щоб не трапилося, але всі пережиті тобою страждання коштують цієї миті щастя й млості... І ти дякуєш Богу за те, що він дозволив зазнати тобі це неземне почуття...

Кохання проявляється:

- у вчинках;

- у діях.

Кохання будується на трьох дуже важливих факторах:

- на довірі;

- на взаєморозумінні;

- на повазі.

Коли ти закохана, у душі - весна, хочеться посміхатися.

Кохання - це коли ти готова дарувати все саме прекрасне, не вимагаючи нічого на заміну; ти радуєшся за цю людину, коли бачиш її щасливою. Кохання не терпить користі, зла, жадібності, ненависті. Кохання - це ніжне, сильне, світле почуття, на яке здатна кожна людина.

Кохання допомагає вижити людині в будь-яких ситуаціях, у будь-яких життєвих колізіях, подолати будь які труднощі.

Кохання воно як багаття, багаття, яке треба підтримувати, і це праця двох. І якщо про це забути або не знати рано або пізно кохання пройде.

Кохання - це праця, це набір дій, які люди роблять щодня, стосовно тих, кого люблять, для того, щоб зробити їм приємне.

Кохання - це рішення, яке людина приймає один раз і на завжди. Рішення бути завжди поруч, підтримувати, піклуватися, захищати й допомагати, не залежно від того, що може відбутися із цією людиною на протязі життя (хвороба, старість, інвалідність і так далі).

Якщо кохання міцне і справжнє, то пережити розставання можна, зміцнивши цим відносини. Але кохання часом буває миттєвим спалахом, що при такій перешкоді потихеньку вгасає. Тоді наслідки - біль, сльози, розчарування, недовіра й небажання продовжувати жити або щось міняти.

Кохання - це прекрасно!

Кохання і є все життя. Якщо ти вмієш кохати хоч якось, ти повноцінна людина. Кохайте, як тільки можете, всім серцем. Кохання розфарбує ваше життя в яскраві тони. Кохання - це хоч і невічне, але тривале, саме головне, важливе для кожної людини почуття. Даруйте своє кохання. Закохуйтесь й будьте коханими!

Матеріал підготувала Карвацька Н.С. - доцент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка.

Прочитано 3317 разів