19 червня

Смандич В.С.

Лікаря-інтерна БДМУ обрано головою Студентського парламенту Буковини

Четвер, 08 листопада 2012 02:00

8 листопада у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” відбулися вибори голови Студентського парламенту Буковини ІІ скликання. З переважною більшістю голосів перемогу вже вдруге здобув Віталій Смандич, лікар-інтерн Буковинського державного медичного університету, член вченої ради факультету післядипломної освіти, регіональний координатор Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”.

“Студентський парламент Буковини є засобом реалізації студентською громадою своїх прав, обов’язків та ініціатив через прийняття рішень та їх впровадження за допомогою власних ресурсів у сфері, що визнається адміністрацією області та у співпраці з нею. Студентське самоврядування потрібне студентству, тому що це практична школа для тих, хто бажає спробувати себе як лідер, керівник, адміністратор. Завдяки студентським ініціативам можна визначати нові напрямки розвитку позанавчальної діяльності, вдосконалювати навчальний процес,” – зазначив у своїй доповіді новобраний очільник студентства Буковини.

Від імені ректорату щиро вітаємо Віталія Смандича із цією перемогою та бажаємо подальших здобутків та успіхів.

Прочитано 821 разів Останнє редагування Субота, 01 грудня 2012 01:42