Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

14 травня – Всесвітній День донора крові

Субота, 16 червня 2012 17:27

Цей день шанують також і в Буковинському державному медичному університеті. Адже працівники та студенти прекрасно розуміють, що дуже часто життя людини залежить саме від наявності потрібної групи крові.

В Буковинському державному медичному університеті щорічно проводиться багато благодійних акцій щодо донорства: “Від серця до серця”, “ Саме твоя кров може врятувати життя – не залишайся осторонь!”, “ Крапля крові врятує життя” тощо.

Також студенти завжди з радістю відгукуються на подібні акції міських та обласних лікувальних установ і впевнено можна сказати, що є найактивнішими донорами. Про це свідчить подяка обласної комунальної установи “Лікарня швидкої медичної допомоги” за активну участь у донорстві. До слова, студенти нашого медуніверситету активно займаються волонтерською діяльністю у всіх напрямках, проводять консультативну, благодійну та пропагандистську роботу серед населення області за що отримують заслужені нагороди, зокрема 29 лютого 2012 року студенти-волонтери БДМУ відзначені подяками Голови Чернівецької обласної державної адміністрації за найбільш активну участь у проведенні благодійних заходів.

Прочитано 924 разів Останнє редагування Середа, 09 січня 2013 12:38