Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

Міжнародна співпраця БДМУ та Медичного університету м. Любек

Середа, 26 вересня 2012 00:00

23-26 вересня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали професор Карл Фрідріх Клотц, виконавчий директор анестезіологічного відділення медичної клініки Медичного університету м. Любек, анестезіолог, Бернадетте Загель, начальник відділу міжнародних зв’язків Медичного університету м. Любек та Ґюнтер Вайтс, доцент медичної клініки №1 Медичного університету м. Любек.

Під час офіційного візиту відбулася зустріч з професором Олександром Іващуком, проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків, в ході якої обговорювалось питання продовження академічних обмінів між університетами та подальший розвиток співробітництва. Також на зустрічі було обговорено питання щодо проведення спільних наукових досліджень, он-лайн конференцій та лекцій.

Нагадаємо, що угоду з Буковинським державним медичним університетом та Медичним університетом м. Любек було підписано у 2005 році, а вже з 2006 року розпочато академічний обмін студентами між навчальними закладами. Зауважимо, що університет м. Любек в Україні співпрацює тільки з БДМУ.

Під час візиту представники Медичного університету м. Любек ознайомились з роботою відділу міжнародних зв’язків Буковинського державного медичного університету, відвідали кафедри вишу.