19 червня

Смандич В.С.

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

П'ятниця, 21 вересня 2012 00:00

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року. Від випускників проводила свято Ольга Шелудько, дільничий терапевт поліклініки УМВС у Чернівецькій області, а від теперішніх студентів – Христина Буринюк.

Зі словами вітання до випускників звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який передав вітання присутнім від професора Тараса Бойчука, ректора університету, а також розповів про досягнення університету.

До вітань долучилася доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка розповіла випускникам 1972 року про створення Асоціації випускників БДМУ і запросила їх до лав громадської організації. Також зі святом привітала присутніх Раїса Косуба, професор кафедри фармакології. Зі сцени також прозвучали вітання від представників випуску 1972 року: Володимира Крупа та Віктора Тащука.

Своїх попередників та наставників привітали представники теперішнього студентства університету: Христина Мудрак, Назар Руснак, Дмитро Ганкевич, Юлія Рубашна, Вікторія Хухлей, учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”.

Під час зустрічі у теплій та затишній атмосфері випускники 1972 року переглянули випускний альбом, згадали чудові миті студентського життя і ,за словами присутніх, стали молодшими на сорок років та пообіцяли іще не раз повернутися до рідного Буковинського державного медичного університету.