9 квітня

Джуряк В.С.
Ковтун А.І.
Сикирицька Т.Б.

Сучасні аспекти ведення хворих на артеріальну гіпертензію

Четвер, 20 вересня 2012 00:00

20 вересня 2012 року на базі КМУ “Міська поліклініка №1” спільно з науковцями кафедри сімейної медицини та за участі співробітників кафедр внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, гігієни і екології Буковинського державного медичного університету проведено науково-практичну конференцію для медичних працівників присвячену Всесвітньому дню серця (29 вересня).

У рамках конференції “Сучасні аспекти ведення хворих на артеріальну гіпертензію” висвітлені питання чинників ризику виникнення та прогресування гіпертонічної хвороби, клінічні індикатори ефективності роботи лікаря первинної ланки (зав. відділення профілактики Любов Власик); розглянули нові рекомендації Європейського товариства кардіологів 2012 року (професор Лариса Сидорчук); стратифікація ризику для оцінки прогнозу у пацієнтів з АГ, тактика ведення (доцент Тамара Чурсіна) На важливості проведення профілактичної роботи серед населення щодо чинників ризику і раннього виявлення артеріальної гіпертензії у вступному слові наголосив головний лікар КМУ МП №1 Володимир Багрій.

Цікаво та інформативно, за активної участі залу проведено вікторину “Серце поліклініки” та анкетування присутніх, присвячене Всесвітньому дню серця. На завершення конференції Любов Власик провела “Майстер-клас із прогулянкових тестів (тест 6-ти хвилинної ходьби для визначення функціонального класу серцевої недостатності). Зал активно прийняв участь в обговоренні конференції; учасники отримали призи та сертифікати.