22 березня

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Студенти БДМУ організували свято для дітей спеціалізованої дошкільної установи №31

Понеділок, 17 грудня 2012 00:00

На кафедрі медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки стало доброю традицією підтримувати щорічну благодійну акцію, яка відбувається напередодні Святого Миколая. 17 грудня 2012 року співробітники кафедри та студенти І курсу стоматологічного факультету, у рамках організованої акції, відвідали спеціалізований дошкільний навчальний заклад №31 по вул. Руданського, для дітей з вадами розвитку. Попередньо закуплені фрукти, солодощі та іграшки, були подаровані дитячому садочку. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, грали в ігри та дарували своє тепло, увагу, ласкy.

Прочитано 1144 разів Останнє редагування Середа, 19 грудня 2012 09:07