25 квітня

5 травня
Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Лікарі-інтерни БДМУ провели “Уроки стоматологічного здоров’я”

Вівторок, 18 грудня 2012 00:00

18 грудня з нагоди дня Святого Миколая лікарями-інтернами спеціальності “Стоматологія” проведено благодійну акцію у школі-інтренаті “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей“. Попередньо студенти-випускники та лікарі-інтерни під керівництвом своїх викладачів провели санацію ротової порожнини всім вихованцям, які перебували в школі-інтернаті. Такі планові заходи вже стали звичними для дітей.  Також діти отримали подарунки та прослухали уроки здоров’я на тему “Правила чищення зубів та догляд за ротовою порожниною”.

Подібні заходи породжені щирими людськими почуттями, корисні, бо мотивують студентів до санітарно-просвітницької роботи. Важливими є і для дітлахів, бо вчать їх вести здоровий спосіб життя та розсіюють страх перед стоматологічними маніпуляціями.