Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Куковська І.Л.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Жусова І.В.
Караля Г.С.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Галушко К.С.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.
Штефанюк В.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Фундюр В.Д.
Хомко О.Й.
Шевчук П.П.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Гальчук К.Л.
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.
Сандуляк М.Г.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.
Михайлюк Н.В.

12 грудня
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Варварич Ю.І.
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.
Вінклер І.А.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Окрім І.І.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Гангал Е.В.
Попович А.І.

Подарунки від Святого Миколая для вихованців спецшколи-інтернату №2

Четвер, 20 грудня 2012 19:54

Співробітники кафедри іноземних мов разом зі студентами-першокурсниками медичних факультетів №2 та №4 завітали з подарунками від Святого Миколая до вихованців Чернівецької спецшколи-інтернату для дітей зі зниженим слухом. Учні навчального закладу зі сцени продемонстрували чудові вокальні та хореографічні номери. Також майбутні медики мали можливість оглянути виставку творчих робіт учнів.

Відгуки студентів

Ірина Яковішак: “Мені надзвичайно вразили та сподобались виступи учнів, вони дуже гарно співають і танцюють. А особливо мені сподобалася учениця 8 класу, яка виконувала ліричну пісню”.

Ігор Білик: “В цьому навчальному закладі панує атмосфера миру, затишку та любові. У школі працюють люди, які не байдужі до дітей і добре знають свою справу”.

Іванна Кизима: “Надзвичайно вразив побачений міні-концерт, який продемонстрували учні закладу. Кожна дитина наповнювала нас такою енергією, я дивилася і не могла відірвати очей, наскільки вони щирі, у тому що вони демонструють”.

...потрібно робити добро, а особливо для дітей, які вірять в казку.

Дмитро Косован: “Надзвичайно сподобалися виступи учнів школи. Дітки дуже талановиті, в них величезне майбутнє. Їхні жестові пісні зворушують душу і змушують думати над своєю буденністю”.

Ірина Касянчук: “Вихованці школи-інтернату своїм прикладом демонструють, що потрібно завжди радіти життю, не зважаючи на перешкоди… В такі моменти понад усе хочеться віддати частинку себе, і саме тоді ти розумієш своє покликання у майбутньому як лікаря”.

Юлія Шевчук: “Дітки школи для слабочуючих мене дуже вразили. Маючи таку проблему зі здоров’ям, вони з посмішкою і радістю показали нам концерт. Вони залишили великий слід у моєму серці. Наш візит до школи ще раз підтвердив, що я зробила правильний вибір стати лікарем, щоб допомогати таким діткам”.

Міхаєла Мороз: “Ці діти такі талановиті, мені дуже сподобалось спілкуватися із ними і я переконана, що ще не раз завітаю сюди”.

Вадим Андрієць: “Потрібно робити добро, а особливо для дітей, які вірять в казку. Ми, як і всі присутні, отримали задоволення від творчості слабочуючих дітей”.

Сергій Гідора: “Усі дітки-вихованці школи №2 дуже милі, класні, симпатичні. Їхній оптимізм, усмішки, радість допомагають їм боротися із недугою. Побувавши в школі один раз, хочеться повертатися туди ще і ще раз, дарувати дітям подарунки, любов і надію”.

Ілля Кукурудза: “Побувавши і побачивши те, як в спецшколі діти з обмеженими можливостями все ж таки прагнуть всебічно розвиватися і творчо підростати – це все дуже зворушує”.

Антоніна Стрихарчук: “Дітки, незважаючи на те, що вони не чують чи погано чують, все одно не здаються та вдосконалюють себе. На мою думку кожного року потрібно ходити туди, робити дітям подарунки, а нам –майбутнім лікарям потрібно спілкуватися із такими дітками”.

Вікторія Головка: “Мене найбільше вразило доброта, вихованість, енергійність дітей. Вони підготували нам надзвичайний концерт, який не залишив нікого байдужим. Я дуже вдячна нашій викладачці, Бицко Наталії Іванівні, що вона організувала візит”.

Прочитано 2036 разів Останнє редагування П'ятниця, 21 грудня 2012 00:02