22 березня

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Щиро вітаю Вас з Новим 2011-м роком та Різдвом Христовим!

Вівторок, 28 грудня 2010 00:00

Шановні співробітники та студенти
Буковинського державного медичного університету,
Чернівецького, Новоселицького, Вашківецького
медичних коледжів!

Щиро вітаю Вас з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Щороку колектив університету ставить перед собою більш складні завдання, виконує їх та досягає успіхів у всіх сферах діяльності, адже ми працюємо знаючи свої перспективи та спираючись на пріоритети, працюємо в атмосфері спільного пошуку та спільної творчості.

Наша робота спрямована на підготовку висококваліфікованих медичних та фармацевтичних спеціалістів, які своєю професійною майстерністю і гуманним відношенням до людей будуть підтримувати статус нашого університету на висоті.

Хочу висловити сподівання, що в новому році ми зможемо реалізувати ще більше планів і наш університет стане ще кращим, і працювати та навчатися в ньому буде ще цікавіше та престижніше.

З нагоди Нового 2011 року та Різдва Христового сердечно бажаю вам здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, а починання щоб увінчалися успіхом.

Нехай для вас та ваших родин Новий рік буде сповнений щастям, радістю та добром, щирими взаєминами з колегами та друзями, а Різдво Христове наповнить серця вірою, надією, любов’ю.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, невичерпної бадьорості, родинного затишку, достатку, миру і злагоди!

Ректор                                                           Т.М. Бойчук