Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

25 квітня
Джуряк В.С.
Ковтун А.І.
Сикирицька Т.Б.

26 квітня
Максимюк М.В.
Малкова І.М.
Ходоровський В.М.

27 квітня
Абрамова Н.О.
Вівсяник В.В.
Комариця І.І.
Коцаба О.М.
Мацей Т.Ю.
Маюк О.В.
Новаковська О.Ю.
Семеняк А.В.

28 квітня
Петровська Т.М.
Шилов О.П.

29 квітня
Карлійчук Є.С.
Мага Г.М.
Флюндра Д.Н.
Юрценюк О.С.

30 квітня
Іванчук М.А.
Робуляк О.В.
Чокалеу В.М.

1 травня
Іфтода О.М.
Карлійчук Г.І.
Кацел С.І.

2 травня
Батіг В.М.
Карча Д.Г.
Костенюк В.І.
Пахолка М.І.
Пенішкевич Я.І.

3 травня
Волошина Л.О.
Жихулка Л.М.

4 травня
Вацик М.М.
Запаранюк О.А.
Оленович Л.В.

5 травня
Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Звітно-виборна Конференція студентського самоврядування

Четвер, 28 жовтня 2010 00:00

27 жовтня 2010 року 0 17.00 в приміщенні палацу «Академічний» відбулася звітно-виборна Конференція студентського самоврядування Буковинського державного медичного університету. На конференції були присутні почесні гості: Папієв Михайло Миколайович - голова Чернівецької обласної державної адміністрації, який звернувся з вітальним словом до делегатів Конференції та висловив сподівання, що молодь, яка присутня у залі, буде продовжувати славні традиції студентства БДМУ. Губернатор гордий тим, що голосував за зміни до Закону «Про вищу освіту» (ст. 38 Студентське самоврядування) 19 січня 2010 року, що в свою чергу збільшило повноваження органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів.

  Шкробанець Ігор Дмитровичначальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, висловив своє захоплення професією лікаря та зазначив, що практична охорона здоров’я вимагає високопрофесійних фахівців, тому основне завдання студента постійно удосконалювати свої знання, щоб в подальшому зайняти провідне місце у лікувальних установах області та України.  Бойчук Тарас Миколайович в.о. ректора Буковинського державного медичного університету висловив своє захоплення студентськими здобутками та ініціативами і має надію, що студенти і надалі будуть лідерами у багатьох міжнародних, всеукраїнських та обласних заходах студентського самоврядування.

На розгляд конференції виносилися наступні питання: звіт голови СР Смандича Віталія «Про роботу студентської ради БДМУ з вересня 2009 – по вересень 2010 року»; внесення змін до  Положення про студентське самоврядування в Буковинському державному медичному університеті відповідно до змін Закону «Про вищу освіту» від 19 січня 2010 р.; затвердження делегатів трудового колективу від студентів університету.

В обговоренні брали участь голова ради СНТ Максимчук Наталя, голова інформаційно-правової комісії СР Лиськів Андрій, голова прес – центру СР Заболотна Ірина, голова побутової комісії СР Чередарчук Андрій, голова комісії соціально-психологічних питань  СР Мельник Анна, член профкому Курікеру Михайло.

Делегати конференції одноголосно схвалили звіт.

Топорівська Ольга зачиталазміни до Положення про студентське самоврядування в Буковинському державному медичному університеті відповідно до змін Закону «Про вищу освіту» від 19 січня 2010 р., які одноголосно були затверджені делегатами конференції.

Згідно Закону «Про вищу освіту» зі змінами від 19 січня 2010 року, статуту Буковинського державного медичного університету зі змінами від 12 жовтня 2010 року, на даній Конференції затверджені делегати на конференцію трудового колективу Буковинського державного медичного університету.

Конференція відбулася конструктивно, демократично та натхненно, що викликає сподівання на подальшу активну позицію студентів БДМУ.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/267-zvitno-viborna-konferentsiya-studentskogo-samovryaduvannya#sigProGalleria3acae200c5
Прочитано 688 разів