10 січня

Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Зустрічі з випускниками, які закінчили Чернівецький медичний інститут в 1995 та 1975 роках.

Понеділок, 27 вересня 2010 00:00

24.09.2010 р. о 14 00 та в 16 00 год. в палаці «Академічний» відбулися зустрічі з випускниками, які закінчили  Чернівецький медичний інститут в 1995 та 1975 роках.

На зустріч з усіх куточків України приїхали вихованці Буковинського державного медичного університету. Ведучим святкової зустрічі випускників 1995 року був доцент кафедри анестезіології та реаніматології, канд. мед. наук Кокалко М.М. З вітальним словом до випускників звернувся в. о. ректора БДМУ Бойчук Т.М., який провів короткий історичний екскурс від початку заснування  та до сьогодення Буковинського державного медичного університету і побажав випускникам наснаги та творчих здобутків на нелегкій ниві медичної галузі.

Зі словами вдячності за досягнення (адже серед випускників 1995 року – 12 кандидатів наук та доктор медичних наук) та побажаннями всього найкращого виступив колишній ректор БДМУ –  Пішак В.П. Зі словами, в яких бринів зачаєний сум за студентськими роками, але разом з тим і захоплення своїми однокурсниками, побажаннями частіше зустрічатися в дружньому колі, виступили староста курсу – к. мед. наук, начальник обласного центру планування сім’ї  і репродукції людини РОАЯ ДУ ім. В.Поліщука – Шустик Р.П. та випускник Шкварковський І.В. – д. мед.наук, доц. кафедри хірургії та урології.

Не менш цікавою та хвилюючою стала зустріч випускників 1975 року, яку неперевершено вела Білик З.О. Минуло 35 років, але на зустріч з усієї України, Литви, Білорусії, Ізраїлю приїхало багато вихованців Чернівецького медичного інституту, які ділилися спогадами, враженнями, радістю та сумом за тими, кого не було на зустрічі. Славу Буковинського державного медичного університету поповнили імена 5 докторів медичних наук та 15 кандидатів з випуску 1975 року. Про це зазначив у вітальному слові в.о. ректора Бойчук Т.М. З побажаннями здоров’я, щастя та успіхів у нелегкій долі лікаря виступили колишній ректор БДМУ –  Пішак В.П., в.о. проректора з навчальної роботи  Ахтемійчук Ю.Т.,  профорг курсу – Боднар Б.М. та чарівна однокурсниця – завідуюча відділом Національного інституту раку м. Київ, д. мед. наук, проф. Іванкова (Скоропадик) В.С. На святі звучали авторські вірші випускників, які засвідчили глибоку повагу до рідної alma mater та до наставників, які навчили мистецтву рятувати життя і здоров’я  людей.  Родзинкою свята став перегляд випускного фотоальбому та світлин зі студентських років. Переглядаючи фотографії  випускники  отримали чудову нагоду знову поринути у світ незабутніх студентських років, згадати своїх наставників, викладачів, друзів. Винуватців святкового дійства порадували яскраві творчі  виступи студентів БДМУ.