Білоус В.І.

Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомогим

Середа, 22 вересня 2010 00:00

23-25 вересня 2010 р. на базі Буковинського державного медичного університету відбудуться науковий симпозіум та Пленум Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України „Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги”. У роботі симпозіуму візьмуть участь фахівці України, Великобританії, Росії, Польщі, Німеччини.

Відкриття симпозіуму та Пленуму - 23 вересня 2010 р. о 1200 в готелі «Черемош» (зал «Європейський»). Роботу Пленуму відкриють голова науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, директор ДУ «ІНПН АМН України» проф. Волошин Петро Власович, директор Департаменту розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України Хобзей Микола Кузьмич, ректор Буковинського державного медичного університету проф. Бойчук Тарас Миколайович, начальник управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації – Шкробанець Ігор Дмитрович.

Пленарне засідання буде присвячено стану та якості надання медичної допомоги хворим на неврологічні, психічні та наркологічні розлади, в рамках якого плануються доповіді головних позаштатних спеціалістів МОЗ України: зі спеціальності «Психіатрія» - проф. Марути Н.О., «Неврологія» - проф. Міщенко Т.С., «Медична реабілітація» - проф. Козявкіна В.І., «Психотерапія» - проф. Михайлова Б.В., «Дитяча психіатрія» - проф. Марценковського І.А., голови секції адиктології Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, д.мед.н. Лінського І.В.

Впродовж трьох днів планується проведення секційних засідань неврологів, присвячених проблемам розсіяного склерозу, судинних захворювань головного мозку, новим підходам до лікування неврологічних розладів. В рамках роботи секційних засідань психіатрів розглядатимуться питання оцінки якості при наданні психіатричної допомоги, сучасних принципів діагностики та терапії психічних розладів. Наркологами обговорюватимуться питання організаційних аспектів наркології, клінічних особливостей перебігу наркологічних захворювань, концепції зменшення шкоди та індикаторів якості надання наркологічної допомоги, зміни наркологічної парадигми. На секційному засіданні дитячих психіатрів учасники симпозіуму матимуть можливість прослухати доповіді гостей з Великобританії - Деніса Аугріна, Еріка Тейлора та Рікі Банарсі, присвяченіоцінці потреб у сфері охорони психічного здоров’я та психічним розладам у дітей.

В межах симпозіуму будуть проведені наради позаштатних спеціалістів МОЗ АР Крим, Управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій зі спеціальностей «Неврологія» та «Психіатрія», ознайомлення з роботою неврологічної, психіатричної та наркологічної служб  Чернівецької області.
До участі в роботі запрошуються всі бажаючі.