25 квітня

День фармацевта

Понеділок, 20 вересня 2010 00:00
Газета

До Дня Фармацевта кафедрою фармації Буковинського державного медичного університету було підготовлено статті, що були опубліковані у таких відомих місцевих газетах, як "Буковина"(номер від 17 вересня 2010 р.) та "Чернівці"(від 16 вересня 2010 р.).

В статтях розповідається про фармацію в БДМУ, наукові досягнення та становлення фармацевтичної освіти на Буковині. як на різних історичних етапах так і в перспективному майбутньому.

Зі статті: "Професія фармацевта, провізора - це покликання. Вона досить цікава і водночас відповідальна, надзвичайно потрібна людям, які чекають від фармацевтичних фахівців грамотної консультації, вдало підібраних ліків та зцілення від недугів. До речі, слово "Pharmaki", яке вперше було написано під зображенням єгипетського бога лікарського мистецтва Тота, й означає "зцілення", чи "той, що зцілює"."

Газета Чернівці