25 квітня

5 травня
Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Студенти Буковинського державного медичного університету вшанували пам’ять Ольги Кобилянської

Середа, 20 квітня 2011 00:00

Студенти Буковинського державного медичного університету та викладачі кафедри суспільних наук та українознавства БДМУ вшанували 69-ту річницю з дня смерті відомої письменниці Ольги Кобилянської.

З ініціативи проф. Сидоренка М.М. (завідувач кафедри суспільних наук та українознавства) та Потапової Л.Б. (відповідальна за виховну роботу кафедри) з цієї нагоди проведено низку заходів вшанування пам’яті О. Кобилянської, зокрема: круглий стіл та екскурсія до Літературно-меморіального музею Ольги Кобилянської (17, 21 березня та 11, 18 квітня 2011 року).

У заходах взяли участь: Зорій Н.І. (проректор з науково-педагогічної роботи), Скакун І.О. (викладач каф. суспільних наук та українознавства) та студенти І курсу Медичного факультету № 1, І та ІІ курсів Стоматологічного факультету та студенти І курсу Фармацевтичного факультету.