7 лютого

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Зустріч з випускниками, які закінчили Чернівецький медичний інститут в 1990 році

Субота, 16 жовтня 2010 00:00

15.10.2010 р. о 15 00 год. в палаці «Академічний» відбулася зустріч з випускниками, які закінчили  Чернівецький медичний інститут в 1990 році.

На зустріч з усіх куточків України та близького зарубіжжя приїхали вихованці Буковинського державного медичного університету.

Ведучою святкової зустрічі випускників 1990 року була лікар-гінеколог пологового будинку № 2  м. Чернівці – Цуркан О.П. З вітальним словом до випускників звернувся в. о. проректора з науково-педагогічної роботи д. мед. наук, професор Ахтемійчук  Ю.Т., який провів короткий історичний екскурс від початку заснування  та до сьогодення Буковинського державного медичного університету і відзначив потужний науковий потенціал випускників 1990 року, адже серед них – 20 кандидатів медичних наук, доктори медичних наук – проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д. мед. наук, професор Іващук О.І., завідувач кафедри фармакології, д. мед. наук, професор Заморський І. І., завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології, д. мед. наук, професор Тодоріко Л.Д., завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб,  д. мед. наук, професор Хухліна О. С.

Зі словами, в яких бринів зачаєний сум за незабутніми студентськими роками, але разом з тим і захоплення своїми однокурсниками, побажаннями частіше зустрічатися в дружньому колі, виступили староста курсу – заступник Головного лікаря м. Заліщики Тернопільської області Оскорін В.М., викладач колишніх студентів – Сплавський О.І., чарівні однокурсниці – завідувач кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб,  д. мед. наук, професор Хухліна О. С. та практикуючий лікар – Сидорчук І. М., яка приїхала на довгоочікувану зустріч з Росії.

Родзинкою свята став перегляд випускного фотоальбому та світлин зі студентських років. Переглядаючи фотографії  випускники  отримали чудову нагоду знову поринути у світ незабутніх студентських років, згадати своїх наставників, викладачів, друзів. Винуватців святкового дійства порадували яскраві творчі  виступи студентів БДМУ.