Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

10 січня
Колесник І.І.
Міцкевич-Гризюк А.С.
Фрунза М.О.

11 січня
Візниця Н.М.
Митринюк Т.І.

12 січня
Котик Т.І.
Морар І.К.
Тучапський С.В.
Хитик Т.І.

13 січня
Черновська Н.В.

14 січня
Киселиця В.М.
Ринжук В.Є.
Ткачук С.С.
Тунек В.І.

15 січня
Гловацька А.І.

16 січня
Ілащук Є.В.
Куріцина С.А.
Равлюк Л.А.
Сорохан О.Я.

17 січня
Андрієць В.Л.
Олійник О.Д.
Паліброда Н.М.
Шпіньова О.М.

18 січня
Паліс О.О.
Цуркан С.В.

19 січня
Боднар Г.Б.
Колоскова О.К.
Сапунков О.Д.
Швець О.М.
Шмигельська С.Т.

20 січня
Рудницький Р.І.
Сушинська Л.В.

21 січня
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

22 січня
Дячук В.В.
Зелінська Н.В.
Сандуляк О.В.

23 січня
Бачук-Понич Н.В.
Бойчук М.Г.
Кривецький І.В.
Кучук О.П.
Постнікова Л.В.
Ринжук Л.В.

24 січня
Гараздюк О.І.
Кравчук П.П.
Сторожук М.В.

25 січня
Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Урочистості з нагоди Дня медичного факультету №2

Середа, 16 березня 2011 00:00

16 березня 2011 року в палаці «Академічний» відбулися урочистості до Дня медичного факультету №2.  З вітальним словом до студентів звернувся ректор університету Тарас Миколайович Бойчук та побажав усім присутнім викладачам і студентам наснаги, подальшого зростання, нових творчих звершень.

За доброю традицією в День факультету нагородили та відзначили почесними грамотами кращих викладачів та студентів. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Дня медичного факультету №2 грамотою нагороджені співробітники університету: Войткевич Н.І., Глубоченко В.Г., Гузік Н.М., Кметь Т.І., Маріуца М.К., Мельник М.О., Олексюк І.С., Панкевич М.М., Панішкевич Я.І., Петрюк А.Є., Полянський І.Ю., Рак Л.М., Ротарь О.В, Савка І.Г., Семенко І.В., Турецька Н.В., Федів О.І.

46 кращих студентів  факультету відзначені подякою за сумлінне ставлення та відмінні успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті університету, художній самодіяльності, підготовці вечорів відпочинку та дозвіллі студентів університету.

Не вечорі було проведено благодійну акцію, зібрані кошти були передані онкохорій дитині та багатодітній сім’ї. Усіх присутніх в залі гостей вразили талановиті виступи студентів факультету різних мов та національностей, які дарували глядачам пісні, танці та неповторний студентський гумор. Вразила непідробна студентська солідарність і дружелюбність представників всі національних спільнот медичного факультету № 2.  Родзинкою феєричного дійства було представлення символічного прапору медичного факультету №2.

Завершилось свято вітальним словом декана факультету Володимира Григоровича Глубоченка, який побажав усім професійного і творчого зростання.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/308-urochistosti-z-nagodi-dnya-medichnogo-fakultetu-%e2%84%962#sigProGalleriac4a5481a89
Прочитано 1096 разів