22 березня

Ластівка І.В.

БДМУ увійшов у 20-ку кращих університетів України

Вівторок, 08 лютого 2011 00:00

Ступінь інтеграції будь-якого наукового закладу в «світову павутину» доцільно оцінювати за допомогою рейтингу Webometrics

Ranking of World's Universities (Cybermetrics Lab, National Research Council, Spain). Існують і інші відомі рейтинги, на кшталт Academic Ranking of World Universities (Shanghai Jiao Tong University), проте вони не фокусуються на Web-діяльності університетів, беручи до уваги безліч інших факторів. В свою чергу Webometrics укладається за спеціальною методикою, розробленою у відповідності до Берлінських принципів рейтингування вищих навчальних закладів (Berlin Principles on Ranking of Higher Education Institutions), визначених ЮНЕСКО, та аналізує не освітню діяльність університету в цілому, а саме представлення ВНЗ в Інтернеті.

Приємною новиною стала звістка, що Буковинський державний медичний університет увійшов у 20-ку (піднявся з 19 на 12 місце)  найкращих університетів України за версією Webometrics Ranking of World's Universities і випередив майже всі медичні університети країни, що свідчить про високий науково-педагогічний потенціал та розвиток інформаційних технологій у нашому навчальному закладі.