24 липня

Філіпець О.О.
Федорук О.С.
Цимбал В.І.

Творити добро потрібно починати із себе

Понеділок, 24 грудня 2012 15:49

Улюблене багатьма свято Різдва Христового було б неможливим без особливої атмосфери, яка передує йому: приготування подарунків, святковий стіл, прикрашання різдвяної ялинки, що придають йому особливий шарм та роблять це свято улюбленим та очікуваним усіма дітьми. І тільки один день може в цей період відволікти головних “споживачів” святкової підготовки – це День Святого Миколая, день Покровителя.

Та, на жаль, є категорія дітей, яка з різних причин залишилась на одинці з собою та не відчувають родинного тепла та ласки. Тому саме це спонукало викладачів кафедри гістології, цитології та ембріології Буковинського державного медичного університету зі студентами кураторських та академічних груп відвідати спеціалізований будинок-інтернат в селі Магала, Новоселицького району, Чернівецької області та подарувати його мешканцям справжнє свято.

Організаторами були придбані солодощі, фрукти, набори олівців, фарб та альбомів для малювання. По приїзду студенти привітали усіх дітей будинку із чудовими святами, які уже не за горами. Разом із працівниками майбутні медики мали можливість поспілкуватися з вихованцями закладу, а в подальшому – переглянути творчі роботи, які виконали вихованці.

Позитивна енергетика та гарний настрій відчувався в атмосфері спілкування студентів медиків та учнів будинку-інтернат, адже радість спілкування були взаємними.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 1322 разів Останнє редагування Понеділок, 24 грудня 2012 16:07