25 квітня

5 травня
Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Відбулася зустріч ректора БДМУ із лікарями-інтернами

Вівторок, 28 лютого 2012 00:00

28 лютого 2012 року в конференц-залі БДМУ відбулася зустріч ректора Т.М. Бойчука з лікарями-інтернами, які завершують навчання в інтернатурі у червні цього року з приводу сприяння їхньому подальшому працевлаштуванню.

Присутні були ознайомлені з роботою сектору сприяння працевлаштуванню випускників університету, який створений з метою сприяння реалізації права студентів і випускників на працю та забезпеченню випускників першим робочим місцем; проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює БДМУ. “Лікарі-інтерни, які навчаються на державній формі навчання будуть направлені на роботу за місцем державного розподілу. Щодо лікарів-інтернів контрактної форми навчання, то сектор сприяння працевлаштуванню випускників допоможе вам у пошуку першого місця роботи. Найкращі випускники отримуватимуть рекомендації університету в лікувальні чи навчальні установи,” – зауважив Тарас Миколайович.

Про створення сайту Сектору сприяння працевлаштуванню та перспективи його розвитку розповів І.В. Геруш, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи.

З умовами реєстрації та подання електронного резюме на сайт, а також із структурою сайту лікарів-інтернів ознайомив О.М. Мельничук, провідний фахівець сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення.

Група "Працевлаштування випускників БДМУ" ВКонтактах