10 січня

Шорікова Д.В.

Міська стоматологічна поліклініка відзначила 60-річницю заснування

Четвер, 01 липня 2010 00:00

1 липня 2010 року «Міська стоматологічна поліклініка» відзначила 60-річчя .  З нагоди такого поважного ювілею колектив стоматологічної поліклініки під керівництвом головного лікаря Струка Володимира Івановича запросили поважних гостей на урочистості та святковий концерт в палац «Академічний» БДМУ.

Колектив міської стоматологічної поліклініки привітали та відзначили нагородами владні структури міста та області, Головне управління охорони здоров’я ОДА та управління охорони здоров’я міської ради, Буковинський державний медичний університет, обласна рада профспілки, обком   профспілок медичних працівників, Товариство Червоного хреста, Асоціація медсестер в Чернівецькій області, головні лікарі міських та обласних клінічних установ, Ветерани праці.

В.о. ректора, професор,   доктор медичних наук Бойчук Тарас Миколайович, особисто та від  імені  всього колективу  щиросердно привітав колектив стоматологічної поліклініки з таким поважним ювілеєм та зазначив, що в 2011  році відбудеться перший випуск стоматологів БДМУ і випускники стоматологічного факультету з радістю поповнять колектив поліклініки. Також ректор з великою приємністю вручив нагороди.