25 квітня

Малик Ю.Ю.

Вшанування пам’яті Володимира Івасюка

Четвер, 03 березня 2011 00:00

3 грудня 2011 року Буковинський державний медичний університет приймав почесних гостей – очільників обласної та міської влади, професорсько-викладацький склад університету, інтелігенцію, друзів та рідних Володимира Івасюка з нагоди відкриття меморіальної дошки лауреату державної премії України ім. Т.Г. Шевченка, видатному композитору, виконавцю українських естрадних і народних пісень, поету і, звичайно ж, лікарю Володимиру Михайловичу Івасюкуна фасаді центрального корпусу БДМУ (пл. Театральна, 2).

Вітаючи присутніх, ректор БДМУ Тарас Миколайович Бойчук зазначив, що пишається тим, що саме в Буковинському державному медичному інституті навчався геніальний композитор Володимир Івасюк та, що саме в період навчання в інституті, Володимир написав свої найбільш знані пісні «Червона рута», «Водограй», «Я піду в далекі гори», «Мальви», «Балада про дві скрипки», «Пісня буде поміж нас».

Право відкрити меморіальну дошку надали ректору БДМУ Тарасу Миколайовичу Бойчуку, Першому заступнику голови Чернівецької обласної державної адміністрації Георгію Констянтиновичу Галицю та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інні Іванівні Онацькій.

Під зацікавленими поглядами присутніх відкрилося знайоме, таке людяне і разом з тим величне, обличчя людини, яка зробили справжній подвиг для рідної землі, для Буковини.

Із теплими словами привітань та вдячності за вшанування видатного буковинця виступили: Перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Георгій Констянтинович Галиць, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інна Іванівна Онацька, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, однокурсник Володимира Івасюка Корнацький Василь Михайлович та сестра композитора Івасюк-Криса Галина Михайлівна.

Організатори урочистого відкриття порадували усіх присутніх яскравою концертною програмою. Родзинкою свята стало виконання легендарної «Червоної рути».

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: