Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

12 липня
Бабин В.М.
Гаврилова А.В.
Краснюк І.П.
Руснак В.Ф.

13 липня
Андрюк Т.М.
Герасим Л.М.
Никифор Л.В.

14 липня

Бурик А.Ю.
Давиденко О.М.
Дев’яткіна Д.О.
Зав'ялець І.В.
Лопушанський П.О.
Сидорчук Л.І.

15 липня

Слубська А.Я.
Шаплавський М.В.

16 липня

Гасько М.В.
Зінченко Т.М.
Задорожна М.П.
Ковцун Т.Д.
Пожидаєва Н.Г.
Тимчук Д.Д.
Яремій І.М.

17 липня

Думітреску М.М.
Кашперук-Карпюк І.С.
Ленга Е.Л.
Маковій І.В.
Перижняк А.І.
Чебан В.І.

18 липня

Бамбуляк А.В.
Мураль А.С.
Перебийніс П.П.
Ткачук М.М.

19 липня

Ісламова І.Р.
Андрійчук Д.Р.
Васильченко І.А.
Волянюк П.М.
Мігай М.Г.
Мельничук Л.В.
Мотрюк Н.Г.
Сокольник С.О.
Усатий В.В.
Чернікова Г.М.
Шандрюк М.І.

20 липня

Ілюк І.І.
Бодяка В.Ю.
Гречко С.І.
Карвацька Н.С.
Марфіна З.М.

Піщальник В.А.
Семененко С.Б.
Ступницька Г.Я.

21 липня

Іванова І.І.
Манчул Б.В.
Мунтян В.П.
Полякова Т.В.

22 липня

Сенютович Р.В.
Шумко Г.І.

23 липня

Губка І.Г.
Максим'юк В.В.
Мандзюк Т.Б.
Пестовська Т.В.
Сідоряк О.М.

Зустріч випускників 2000 року

Понеділок, 01 листопада 2010 00:00

29.10.2010 р. о 16 00 год. в палаці «Академічний» вкотре відбулася зустріч з випускниками. Не менш цікавою та хвилюючою стала зустріч випускників 2000 року. З усіх куточків України приїхали випускники, які закінчили  Чернівецьку медичну академію в 2000 році. Ведучим святкової зустрічі був колишній староста курсу, а нині – д. мед. наук, завідувач  відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури Булик Р.Э.  З вітальним словом до випускників звернувся в. о. ректора БДМУ Бойчук Т.М., який провів короткий історичний екскурс від початку заснування  та до сьогодення Буковинського державного медичного університету та з приємністю відзначив, що саме цей випуск дорогий його серцю, адже вони були студентами Тараса Миколайовича Бойчука, які пам’ятають його як чудового, вимогливого, але справедливого викладача. В.о. ректора наголосив на тому, що вихованці БДМУ працюють не лише на Україні, але й у Канаді, Британії, Австралії і хоча минуло лише 10 років та випускники 2000 року також поповнили славу БДМУ, це – понад 20 кандидатів та 1 доктор медичних наук.  На завершення виступу Т.М.Бойчук побажав випускникам міцного здоров’я, родинного затишку, наснаги та нових творчих здобутків на нелегкій ниві медичної галузі.

Зі словами вдячності за досягнення та з побажаннями всього найкращого випускникам виступили  декани фармацевтичного та стоматологічного факультетів – канд. хіміч наук, доц. Присяжнюк П.В. та  професор, д. мед. наук Білоокий В.В., які були деканами  в 2000 році. До щирих привітань  приєдналася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, завідувач кафедри психології та соціології, канд. філос. наук, доц. Зорій Н.І., яка подякувала випускникам за посильний внесок на придбання меморіальної дошки, яка увіковічить ім’я славетного поета та композитора Володимира Івасюка, який також навчався в ЧМІ.

Зі словами, в яких бринів зачаєний сум за студентськими роками, але разом з тим і захоплення своїми однокурсниками, побажаннями частіше зустрічатися в дружньому колі виступили випускники – канд. мед. наук,  доц. кафедри акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології – Бербець А.М.,  канд. мед наук, доц. кафедри хірургії – Бродовський С.П., лікар-хірург, директор Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії «Plast Art» – Гуменний Р.М., Бунько А.С., яка задля такої події приїхала з Лондону, де працює лікарем.

Родзинкою свята став перегляд випускного фотоальбому та світлин зі студентських років. Переглядаючи фотографії  випускники  отримали чудову нагоду знову поринути у світ незабутніх студентських років, згадати своїх наставників, викладачів, друзів. Винуватців святкового дійства порадували яскраві творчі  виступи студентів БДМУ та Чернівецького медичного коледжу.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/346-zustrich-vipusknikiv-2000-roku#sigProGalleriaaca167f8c2
Прочитано 805 разів