25 квітня

5 травня
Бевзо В.В.
Малик Ю.Ю.

Шановні першокурсники, викладачі та студенти вищих медичних та фармацевтичнихнавчальних закладів України!

Середа, 01 вересня 2010 00:00

Щиро вітаю Вас із прекрасним та хвилюючим святом - Днем знань та початком нового навчального року.

Для Міністерства охорони здоров’я одним з головних завдань є підйом рівня нашої  вищої медичної та фармацевтичної освіти до сучасних світових стандартів, оскільки, тільки висококваліфікований і підготовлений фахівець може надати якісну медичну допомогу людині.

Але все залежатиме від Вашого милосердя, наполегливості та одержимості в освоєнні лікарського мистецтва, якому треба вчитись усе своє професійне життя.

Висловлюю глибоку повагу високоповажним професорам і доцентам, а також усім викладачам вищої медичної школи. Ви, безперечно, заслуговуєте найщирішої подяки за ту подвижницьку працю і щедрий талант передавати свої знання і неоціненний практичний досвід лікування людей молодому поколінню.

Усім, хто в цей День прийде до медичних навчальних закладів здобувати знання, бажаю зустріти гарних вчителів та наставників, добрих і щирих друзів.

Зі святом Вас! Удачі, здоров’я та успіхів на шляху до здійснення мети!

З повагою

Міністр охорони здоров’я                                                   Зіновій МИТНИК