25 квітня

Малик Ю.Ю.

Посвята у СТУДЕНТИ БДМУ

Вівторок, 31 серпня 2010 00:00

31 серпня 2010 року  11.00 та  15.00 відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року факультетів БДМУ. В цьому році  студентами  медичного університету Буковинського краю стали 867 студентів різних спеціальностей та освітньо-кваліфікаційних рівнів. Свята чекали і першокурсники і батьки та викладацький склад .

Свято розпочалося з  з вітального слова в.о. ректора БДМУ Т.М. Бойчука, який висловив сподівання,що студенти першого курсу будуть  гідними представниками студентства медиків, та зачитав вітання Міністра охорони здоров’я України  Митника З. М.
Ведучі посвяти на  медичному факультеті № 1-2 були  Катерина Сербинюк та Роман Тєліцин,  на фармацевтичному та стоматологічному факультеті і  медичному факультеті №4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців - Христина Буринюк, Михайло Білійчук.

В.о. проректора з науково-педагогічної роботи проф.  Ахтемійчук Ю.Т. зробив яскраву презентацію про історію становлення та існування нашого навчального закладу. На свято були запрошені представники місцевої влади:  Перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації - Галиць Георгій Костянтинович, Міський голова Микола Трохимович Федорук, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату Чернівецької обласної ради Унгуряну Валерій Михайлович, начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Валентина Іванівна Тарасюк, начальник  управління   освіти  Чернівецької міської ради  Малишевська Василина Семенівна, начальник відділу фармацевтичного супроводу ОКУ інформаційно-аналітичного центру Головного управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації – Акжигітов Гельфан Назарович. Всі високоповажні гості побажали першокурсникам долати нові вершини та гідно представляти обраний фах на теренах медичної галузі. Чутливо сприймалися вітальні слова матерів першокурсників , які висловили свою радість та хвилювання з нагоди вступу їхніх дітей до університету.

Кульмінацією свята була посвята  в першокурсники Буковинського державного медичного університету. Клятву першокурсника зачитала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Н.І.

Студенти  випускники  урочисто передали естафету першокурсникам та білі халати як символ  приналежності до медичної спільноти.  Першокурсники щиро і зворушливо промовили слова вдячності та щани Буковинському державному медичному університету.

Наступним апогеєм свята  було вручення  символічного квитка та ключа від знань в.о ректором, Бойчуком Т. М. По-справжньому рідними прозвучали слова деканів факультетів університету  Москалюка Василя Деонізійовича,  Глубоченка Володимира Григоровича, Присяжнюка Петра Васильовича, Білоокого Вячеслава Васильовича,  Сорокман Таміли  Василівни.  Схвальні відгуки отримали творчі номери студентів університету, активних учасників творчих студій палацу «Академічний».
Щиросердно вітаємо студентів першого курсу 2010-2011 навчального року!

Прочитано 1149 разів Останнє редагування Четвер, 27 грудня 2012 13:08