Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

Готуємося до Вступної кампанії-2013

Четвер, 22 листопада 2012 00:00

22 листопада 2012 у Національному університеті “Львівська політехніка” відбулася регіональна нарада-семінар про особливості вступної кампанії 2013 року. У нараді взяли участь проректори і відповідальні секретарі приймальних комісій вищих навчальних закладів з 8 областей – Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

В нараді взяли участь представники приймальних комісій Буковинського державного медичного університету, Чернівецького, Новоселицького та Вашківецького медичних коледжів БДМУ. На засіданні було підведено підсумки цьогорічної вступної кампанії та визначено основні завдання щодо проведення вступної кампанії у 2013 році. Також учасники зібрання обговорили питання щодо функціонування Єдиної державної електронної системи з питань освіти та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

У нараді взяв участь Євген Карпенко, завідувач сектору підготовки молодих спеціалістів департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. У своїй доповіді він наголосив на тому, що вступна кампанія 2012 була проведена успішно, проте недоліком є те, що вищі навчальні заклади, при формуванні пропозицій державного замовлення, не враховують потреби ринку праці, а також демографічної ситуації. Євген Карпенко зазначив, що відповідно до завдань Міністерства вищі навчальні заклади до 26 листопада повинні затвердити Правила прийому на 2013 рік, а до 7 грудня погодити їх у департаменті вищої освіти. Прийом документів розпочнеться 1 липня 2013 року і триватиме місяць.

Також перед учасниками семінару-наради виступили В’ячеслав Шиманський, начальник управління контролю за діяльністю ВНЗ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Михайло Шмельов, радник міністра та Лариса Середяк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.