Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

В БДМУ відбулася зустріч випускників 2007 року

П'ятниця, 09 листопада 2012 00:00

9 листопада у палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 2007 року випуску. Ведучими вечора від випускників були Ольга Марчук, викладач Чернівецького медичного коледжу та Віталій Халатурник, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків, який провів короткий екскурс історією Буковинського державного медичного університету та розповів про нові досягнення вишу. До слів вітання долучилися Андрій Сокол, професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології та доцент Володимир Глубоченко, декан медичного факультету №2.

Павло Кузьменко та Володимир Хромюк, випускники 2007 року, згадали прекрасні моменти студентського життя. А Світлана Меленко та Владлен Іпатов подарували однокурсникам чудові мистецькі номери у власному виконанні.

Студенти БДМУ, вихованці студій палацу “Академічний”, також привітали своїх попередників гарними вокальними та хореографічними композиціями.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: