Білоус В.І.

Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

У БДМУ розпочала роботу науково-практична конференція присвячена проблемам злоякісних пухлин голови та шиї та сучасним методам реабілітації

Четвер, 01 листопада 2012 00:00

1 листопада в Буковинському державному медичному університеті розпочала роботу науково-практична конференція з міжнародною участю “Злоякісні пухлини голови та шиї. Сучасні методи реабілітації.”

З вітальним словом перед учасниками наукового зібрання виступив професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, завідувач кафедри онкології та радіології БДМУ, який зазначив, що у діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань й реабілітації хворих важливу роль відіграють міждисциплінарні зв’язки. Саме тому сьогоднішня конференція проводиться спільно кафедрою онкології та радіології, кафедрою терапевтичної та ортопедичної стоматології Буковинського державного медичного університету, Головним управлінням охорони здоров’я Чернівецької ОДА та Чернівецьким обласним клінічним онкологічним центром.

До учасників наукового зібрання із вітаннями та побажаннями плідної роботи звернувся Анатолій Гонца, головний лікар Чернівецького обласного клінічного онкологічного центру.

Першим свою доповідь представив Георг Сабо, професор Будапештського медичного університету, який також 2 листопада, у рамках конференції, прочитає лекцію для лікарів-стоматологів та студентів стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету.

На конференції близько ста провідних науковців та практичних лікарів обговорюватимуть питання онкологічних захворювань голови та шиї, новітні методи оперативного втручання при даних захворюваннях та питання післяопераційної реабілітації хворих.

Також ведеться он-лайн трансляція наукового форуму, за яким на момент першого пленарного засідання спостерігало більше 400 людей з різних куточків України, близького та дальнього зарубіжжя.

Галерея зображень