Білоус В.І.

Яковичук Н.Д.

Відбулося засідання Вченої ради БДМУ

Четвер, 23 лютого 2012 00:00

23 лютого відбулося чергове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету, яке відкрив проф. Т.М. Бойчук, ректор університету. Тарас Миколайович вручив вітальні адреси, атестати, дипломи, грамоти та патенти. Також ректор повідомив про те, що за постановою Кабінету Міністрів України вищі навчальні медичні заклади залишаються у підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я України.

Про підготовку лікарів на циклах удосконалення у 2011 році доповів декан факультету післядипломної освіти проф. В.М. Пашковський. В обговоренні цього питання взяли участь проф. В.К. Тащук, проф. І.Ю. Полянський, проф. О. М. Юзько та проф. А.Г. Іфтодій.

В.І. Цимбал, директор бібліотеки БДМУ доповіла про роботу очолюваного закладу. Після доповіді було заслухано довідку голови комісії доц. В.М. Ходоровського.

Учений секретар І.І. Павлуник ознайомив присутніх із кандидатурами щодо обрання на посади, подання до вчених звань та на призначення стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2012-2014 рр.

Звіт про фінансову діяльність університету за 2011рік надала головний бухгалтер А. В. Остафійчук.

Про результати державних випускних іспитів на фармацевтичному факультеті, спеціальність “Фармація”, ОКР “бакалавр” (заочна форма навчання) прозвітував голови ДЕК д.х.н., доц. М.К. Братенко.

На засіданні Вченої ради було розглянуто матеріали засідання наукової комісії щодо планування докторських та кандидатських дисертацій, та матеріали щодо планування НДР, матеріали монографій, нововведень, методичних рекомендацій та інформаційних листів.

Про зміст журналів “Буковинський медичний вісник” (2012. – Т. 16, № 1(61), “Клінічна анатомія та оперативна хірургія” (2012. – Т. 11, № 1(39), “Клінічна та експериментальна патологія” (2012. – Т. 11, № 1 (39), “Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина” (2012. – Т. 2, № 1(3) проінформував проректор з наукової роботи проф. О.І. Іващук.

Щодо затвердження індивідуальних планів докторантів та аспірантів І-го року навчання та про розгляд додаткових програм для складання кандидатських іспитів аспірантами та здобувачами доповів завідувач відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури д.мед.н. Р.Є. Булик.

Доц. І.В. Геруш, в.о. проректора з науково–педагогічної роботи ознайомив присутніх з кандидатурами студентів на призначення іменних стипендій у весняному семестрі 2011 – 2012 навчального року. Також Ігор Васильович подав до розгляду рукопис навчального посібника “Ендокринна система у дітей” (Нечитайло Ю.М., Буряк О.Г., Нечитайло Д. Ю., Шкробанець І.Д.), який був затверджений і рекомендований до видання.