10 січня

Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Пленарне засідання 93-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ

Понеділок, 20 лютого 2012 00:00

20 лютого 2012 року відбулося пленарне засідання 93-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор Т.М.Бойчук.

З доповіддю на тему “Судово-медична оцінка ішемії міокарда поляризаційно-кореляційними методами” виступив доцент кафедри судової медицини та медичного правознавства, к.мед.н. Ванчуляк О.Я. В обговоренні доповіді взяли участь професор Ходоровський Г.І., професор Бойчук Т.М.

В обговоренні засідань секцій 93-ої підсумкової наукової конференції професорсько-викладацького персоналу БДМУ взяли участь: професор Давиденко І.С. (аналіз та підсумки роботи секційних засідань у галузі фундаментальної медицини), професор Федів О.І. (підсумки роботи секційного засідання кафедр терапевтичного профілю) та професор Полянський І.Ю. (підсумки роботи секційного засідання кафедр хірургічного профілю).

Про здобутки науковців університету – підсумки роботи 93-ї наукової конференції професорсько-викладацького персоналу Буковинського державного медичного університету доповів проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків університету, професор О.І.Іващук.

На завершення Тарас Миколайович нагородив виконавців кращих наукових робіт у номінаціях: “Досягнення у галузі фундаментальної медицини” – асистента кафедри патологічної фізіології Лєнькова О.М., науково-дослідна робота “Роль двобічної каротидної ішемії-реперфузії в експресії генів Hif-1 альфа, р53, Всl-2 головного мозку щурів за експериментального цукрового діабету”, “Досягнення у клінічній медицині” – доцента кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, к.мед.н. Іванову Л.А., науково-дослідна робота “Клінічне значення показників гіперсприйнятливості бронхів у дітей з фенотипом астми пізнього початку”, “Перспективний науковий напрямок” – доцента кафедри хірургії, к.мед.н. Максим’юка В.В., науково-дослідна робота “Патогенетичні аспекти генералізації панкреатогенної ферментемії при гострому панкреатиті”.

Матеріали конференції, презентації доповідей