Данилишин Т.М.

Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

Представники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди 68-ої річниці визволення України від фашистських загарбників

Неділя, 28 жовтня 2012 00:00

Щорічно 28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від фашистських загарбників. З нагоди 68 річниці визволення України від фашистських загарбників на Соборній площі відбулося покладання квітів до обеліску “Перемога”. Вшанувати героїчний подвиг українського народу до обеліску прийшли ветерани, керівники області та міста, представники громадсько-політичних організацій, національно-культурних товариств, учнівської та студентської молоді.

Від Буковинського державного медичного університету в заході взяли участь представники ректорату, співробітники кафедри суспільних наук та українознавства, представники профспілкового комітету та Студентської ради університету, які також долучилися до урочистостей та покладання квітів до пам’ятника генералу Боброву в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

Також кафедрою суспільних наук та українознавства впродовж 22-26 жовтня проведено низку заходів приурочених до цієї знаменної дати. Зі студентами медичного факультету №1 було проведено круглий стіл “Україна у роки Другої світової війни”, під час якого було продемонстровано документальний фільм “Україна у роки Великої Вітчизняної війни”. Студентам медичного факультету №2 була прочитана лекція “Україна у роки німецької окупації”.