19 червня

Смандич В.С.

Викладачі та студенти БДМУ відкрили меморіальну дошку Петру Степановичу Драчуку

Вівторок, 16 жовтня 2012 00:00

16 жовтня 2012 року відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки професору Петру Степановичу Драчуку, присвячене 90-річчю від дня його народження.

Усіх присутніх з важливою подією привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який відзначив винятково важливу роль Петра Степановича у розвитку травматології на Буковині та у становленні кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету. Ректор висловив щиру вдячність колективу кафедри, лікарям-травматологам практичної охорони здоров’я за їхню ініціативу щодо встановлення меморіальної дошки Петру Драчуку.

Слова вдячності від рідних Петра Степановича пролунали з вуст його сина Геннадія Драчука, який також пішов шляхом батька і став лікарем ортопедом- травматологом дитячим у місті Краснодар. До вітання долучився також внук Петра Степановича – Павло Перепічка. Спогадами про видатну особистість, науковця, наставника поділився Анатолій Зінченко, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії БДМУ.

На завершення відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки професору Петру Степановичу Драчуку

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: