22 березня

Ластівка І.В.

Зустріч випускників БДМУ 1977 року

П'ятниця, 05 жовтня 2012 00:00

5 жовтня у Буковинському державному медичному університеті відбулася зустріч випускників 1977 року випуску. Від випускників проводила свято Наталія Шевчук, асистент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ, а від теперішніх студентів – Анастасія Сивокоровська.

Зі словами вітання до випускників звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету, який також провів короткий екскурс історією Буковинського державного медичного університету. “35 років – це достатньо великий обсяг у вимірі професійної діяльності. І Ви, підтримуєте репутацію та гордо несете звання випускника БДМУ: серед Вас 4 доктори наук, 4 кандидати наук, 3 Заслужених лікарі, багато очільників медичних установ по всій країні. Ми щиро раді Вашим успіхам і всіляко підтримуємо Вас. З цією метою було створено громадську організацію Асоціація випускників БДМУ, до якої ми Вас щиросердно запрошуємо,” – зазначив у своєму виступі ректор.

Від випускників зі словами привітань звернулися Михайло Касапчук, Михайло Паскар та Василь Чебан. Своїх попередників та наставників привітали представники теперішнього студентства університету: Маргарита Коропчук, Вікторія Хухлей, Дмитро Ганкевич, Алла Бурик та Жанна Величук, Юлія Білоока, учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю “Трембіта”.

На завершення вечора усім присутнім зробили чудовий музичний подарунок – пісню “Червона рута” – брати Іван та Манолій Мойса, випускники 1977 року.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 753 разів Останнє редагування Четвер, 27 грудня 2012 19:17