25 квітня

Малик Ю.Ю.

Зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1992 року

Субота, 29 вересня 2012 00:00

28 вересня відбулася зустріч випускників університету 1992 року випуску. На зустріч з різних куточків України та зарубіжжя прибули майже 200 випускників.

Від випускників проводив свято Володимир Гребенюк, доцент кафедри хірургії та урології БДМУ, а від теперішніх студентів – Анастасія Пушкашу.

Урочистий вечір відкрив професор Олександр Іващук, який привітав випускників із професійним 20-літтям та презентував присутнім досягнення університету. З вітальними словами також виступили професори Василь Пішак та Раїса Косуба. Від випускників 1992 року виступив колишній староста курсу Богдан Амброзевич.

Випускники упродовж зустрічі побували в адміністративному корпусі Буковинського державного медичного університету на площі Театральній, відвідали історико-медичний музей та переглянули чудові мистецькі номери від вихованців студій палацу “Академічний”. З музичним вітанням виступила також донька випускниці 1992 року – Тетяна Гулик – Міс України-2007 та володарка призу глядацьких симпатій Євробачення 2012.

Всі випускники 1992 року залишилися задоволені від урочистого дійства та пообіцяли зустрічатися у стінах рідного університету не кожні п’ять років, а щорічно.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: