20 квітня

Чокалеу В.М.

Студенти БДМУ відзначили Європейський день мов

Середа, 26 вересня 2012 00:00

26 вересня 2012 року на кафедрі іноземних мов Буковинського державного медичного університету була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів із старшокурсниками, які впродовж літніх канікул стажувалися в медичних закладах Франції та Австрії. Зустріч проводилася в межах відзначення Європейського дня мов, який святкують в країнах Європейського Союзу щорічно з 2001 року, а також Міжнародного дня перекладача, проголошеного Міжнародною Федерацією Перекладачів 30 вересня 1991 року.

На зустрічі своїми враженнями, спогадами та досвідом поділилися студенти 6 курсу Заболотна Ірина та Адріан Барбе і студентка 5 курсу Вікторія Юзько. Їхня інформація супроводжувалася цікаво оформленою презентацією. Усі виступаючі наголосили на тому, що важливою передумовою стажувань подібного типу є вільне володіння іноземними мовами.