12 липня

Мандзюк Т.Б.
Пестовська Т.В.
Сідоряк О.М.

Шановні викладачі та студенти фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету, працівники фармацевтичної галузі!

Четвер, 13 вересня 2012 00:00

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника. Професія провізора, фармацевта вимагає відповідальності та відданості обраній справі, адже від Вашої праці значною мірою залежить збереження здоров'я і благополуччя людей.

На сьогодні фармацевтична галузь проходить шлях динамічного розвитку, активно залучаючи у виробництво сучасні наукові досягнення й розробки, впроваджуючи європейські стандарти задля поліпшення якості та збагачення ринку медичними препаратами та обладнанням.

Буковинський державний медичний університет – сучасний навчальний заклад, який готує висококваліфікованих спеціалістів для наукової і практичної фармації – активно долучається і сприяє розвитку фармацевтичної галузі та вищої фармацевтичної освіти.

Фармацевтичному факультету БДМУ цьогоріч виповнилося вісім років, і сьогодні – це повноцінна складова вищої медичної школи європейського зразка. До складу факультету входить сім кафедр; щорічно оновлюються та вдосконалюються науково-методична та матеріально-технічна бази; у структурі факультету знаходяться науково-дослідна ділянка для вирощування лікарських рослин, навчально-виробнича аптека, яка має ліцензію на виготовлення ліків.

Випускники фармацевтичного факультету Буковинського державного медичного університету працюють у лікувально-профілактичних установах, у лабораторіях судмедекспертизи, клінічних лабораторіях, завідувачами аптек, викладачами та керівниками освітніх закладів в області та за її межами.

Бажаю усім, хто працює у фармацевтичній галузі, працівникам аптечної мережі, науковцям, управлінцям, викладачам і студентам нових звершень, здійснення усіх задумів, міцного здоров’я. Бажаю Вам частіше бачити вдячність на обличчях людей за Вашу доброзичливість, уважність та професіоналізм.

З повагою,
Ректор                                                                                     Т.М.Бойчук