19 червня

Лапа Г.М.
Мироник О.В.
Смандич В.С.

Шановні викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету!

Вівторок, 11 вересня 2012 00:00

Сьогодні ми відзначаємо професійне свято винахідників та раціоналізаторів, чия діяльність визначає майбутнє економіки всієї країни.

Переконаний, що інтелектуальна еліта Буковинського державного медичного університету – впевнено входить до “золотого фонду” не тільки вітчизняної, але й світової медицини та медичної науки. Ви володієте не тільки глибокими знаннями, але і творчою жилкою, допитливим розумом, нестандартним підходом до своєї справи.

Лише впродовж останнього року Буковинським державним медичним університетом подано 85 заявок на винаходи та отримано 53 патентів, авторами яких є винахідники вишу. Новаторами університету розроблено та оформлено 128 раціоналізаторських пропозицій. Підготовлено та впроваджено в практичну охорону здоров’я 548 передових технологій, які підтверджені актами впровадження.

Вітаючи Вас зі святом, зичу Вам продовжувати працювати в обраному напрямку, адже Ваша ініціатива, Ваші знання та вміння дуже потрібні медичній галузі, яка зараз проходить шлях реформ.

Отож, шановні винахідники та раціоналізатори, бажаю Вам міцного здоров'я, творчого натхнення, втілення всіх сміливих ідей і задумів на благо розвитку та розквіту Буковинського державного медичного університету та медицини України.

З повагою,
Ректор                                                                  Т.М. Бойчук

Прочитано 665 разів Останнє редагування П'ятниця, 28 грудня 2012 11:55