Данилишин Т.М.

Яворенко К.Ю.

Тарас Шевченко – співець українського народу

Четвер, 09 березня 2017 17:52

7 та 9 березня з нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка в студентському читальному залі Наукової бібліотеки БДМУ відбулася інформаційна година «Тарас Шевченко – співець українського народу».

Споконвіку щедрою була українська земля. Споконвіку була ця земля благословенною, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них – Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.

Розширити знання студентів про життя і творчість Т.Г.Шевченка, показати красу і неперевершеність його творів, саме таку мету ставили співробітники бібліотеки (Тулевська С. О., Жук Н. Р., Данилова М. О.) в співпраці зі студентами та кураторами груп Кметь О. Г. та Кишкан І. Г., доцентами кафедри фармакології.

В заході взяли участь студенти 1 курсу, 5 групи спеціальності «Стоматологія» і студенти 3 курсу, 20 групи спеціальності «Лікувальна справа».

Емоційного забарвлення заходу надало декламування студентами – Шлемко В., Заєць В., Сорохан А., Ченегою А., Ненько Д., Луговим О., Шаболдіною К., Шоломинською С. – поезій «Заповіт», «Сон», фрагментів з поем «Катерина», «Кавказ», уривок з драми «Назар Стодоля». Надзвичайно приємно було усвідомлювати, що більшість студентів поезію уславленого Кобзаря знають напам’ять.

Прочитано 541 разів Останнє редагування Четвер, 09 березня 2017 18:01