22 березня

Ластівка І.В.

Викладачі БДМУ складали іспит на отримання сертифікату FCE

Вівторок, 14 березня 2017 16:45

10 березня відбувся іспит з англійської мови на рівень В2 сертифікату FCE в рамках двосторонньої угоди між кафедрою іноземних мов ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та сертифікованим екзаменаційним центром Кембриджського університету.

З метою якісного та об’єктивного визначення рівня знань дев’яти аплікантів нашого університету іспит було проведено в чотири етапи: Читання, Аудіювання, Письмо та Усне мовлення.

Тестування тривало п’ять годин. Співробітниками кафедри іноземних мов були створені всі необхідні умови для проведення такого рівня іспиту і надано необхідне матеріально-технічне устаткування для адміністрування та контролю, а також задля забезпечення рівних умов для всіх кандидатів. Результати будуть оголошені наприкінці березня.

Наступна сесія відбудеться в травні 2017 року.