22 березня

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Студенти БДМУ провели літературний вечір авторської поезії

Середа, 15 березня 2017 16:59

13 березня за ініціативи студентів медичного факультету №1 був проведений вечір власної поезії, приурочений Шевченківським дням.

Розпочав дійство Богдан Дидилюк, студент медичного факультету №1, який цьогоріч став володарем ІІ місця на міському конкурсі читців творів Тараса Шевченка.

«Ми сподіваємося, що змогли зігріти душу в холодний день, а в комусь, можливо, і розпалити багаття ще більшої любові до мистецтва. Хочеться додати, що захід проводиться не востаннє, і сподіваємося, що наступного разу нас буде ще більше,» – розповідають організатори літературного вечора.

Гостями заходу були Леся Зюбак – художній керівник народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та Оксана Оліник – головний куратор медичного факультету №1, які теж зачитали власні твори і долучилися до створення загальної мистецької атмосфери.

Вечір відвідали студенти різних курсів та факультетів, зокрема, свої твори читали: Корчевський Назарій, Степанян Дарина, Амелін Микола, Коротчук Марина – студенти медичного факультету №1; Сливка Ольга та Попович Ольга – студентки Коледжу БДМУ; Чебан Яна та Краснова Таїсія – студентки медичного факультету №4.

Варто зазначити, що поезія була представлена не тільки у віршованій, а й у пісенній формі. На святі панувала дружня, тепла та справді весняна атмосфера, що дозволило кожному відкрити себе і надихнутися творами інших учасників.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: