Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

22 березня
Коржан О.П.
Луканюк С.С.
Ревуцька І.В.

23 березня
Ровінський О.О.
Томаш Л.М.

24 березня
Амеліна Т.М.
Калуцька Н.І.
Попова І.С.
Соломатіна Н.Р.

25 березня

Боднарюк Д.Д.
Дудка І.В.
Кметь Т.І.

26 березня
Дорошко В.А.
Паламар А.О.
Стахова Т.С.

27 березня
Андрієць М.М.
Томнюк Т.І.

28 березня
Зінченко І.В.
Лобода В.Д.
Мельничук О.М.
Осадчук Г.Р.

29 березня
Ємельяненко Н.Р.
Грушецький О.М.
Кучурян Д.І.
Остафійчук А.В.

30 березня
Залибіна М.В.
Олійник І.Ю.

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Студенти БДМУ провели літературний вечір авторської поезії

Середа, 15 березня 2017 16:59

13 березня за ініціативи студентів медичного факультету №1 був проведений вечір власної поезії, приурочений Шевченківським дням.

 

Розпочав дійство Богдан Дидилюк, студент медичного факультету №1, який цьогоріч став володарем ІІ місця на міському конкурсі читців творів Тараса Шевченка.

«Ми сподіваємося, що змогли зігріти душу в холодний день, а в комусь, можливо, і розпалити багаття ще більшої любові до мистецтва. Хочеться додати, що захід проводиться не востаннє, і сподіваємося, що наступного разу нас буде ще більше,» – розповідають організатори літературного вечора.

Гостями заходу були Леся Зюбак – художній керівник народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та Оксана Оліник – головний куратор медичного факультету №1, які теж зачитали власні твори і долучилися до створення загальної мистецької атмосфери.

Вечір відвідали студенти різних курсів та факультетів, зокрема, свої твори читали: Корчевський Назарій, Степанян Дарина, Амелін Микола, Коротчук Марина – студенти медичного факультету №1; Сливка Ольга та Попович Ольга – студентки Коледжу БДМУ; Чебан Яна та Краснова Таїсія – студентки медичного факультету №4.

Варто зазначити, що поезія була представлена не тільки у віршованій, а й у пісенній формі. На святі панувала дружня, тепла та справді весняна атмосфера, що дозволило кожному відкрити себе і надихнутися творами інших учасників.

 

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/5577-studenti-bdmu-proveli-literaturniy-vechir-avtorskoi-poezii#sigProGalleria72ee64e50b
Прочитано 120 разів