Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 листопада
Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

22 листопада
Пендерецька О.М.
Шульгіна В.В.

23 листопада
Сандецька Р.В.
Фрунза К.Д.

24 листопада
Андрієць О.А.
Андрущак М.О.
Крічак Т.В.

25 листопада
Бірюк І.Г.
Телекі Я.М.
Чаплінська І.М.

26 листопада
Волощук Л.Г.
Кушнір О.В.
Мак Г.В.
Осипенко В.А.
Соломатіна Н.І.

27 листопада
Баранецький В.Д.
Караван Я.Р.
Карпюк Л.В.
Крокош Є.М.
Пенюк Л.М.
Флорескул Д.М.
Юрків О.І.

28 листопада
Александрюк В.М.
Грекул Є.М.

29 листопада
Кожокару В.І.

30 листопада
Донська Т.В.
Степанченко М.С.

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.
Власова О.В.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Антофійчук І.Я.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

БДМУ презентував вищу медичну освіту України на виставці у Варшаві (Польща)

Четвер, 16 березня 2017 14:56

Впродовж 9-11 березня в Палаці культури і науки у Варшаві пройшла XXVII Міжнародна виставка з питань освіти «Перспективи 2017».

 

Організатором експозиції від України виступила державна установа «Український державний центр міжнародної освіти». Буковинський державний медичний університет був єдиним медичним вишем на виставці, який презентував вищу медичну освіту України. Загалом від України у виставці взяли участь 11 вищих навчальних закладів.

Даний форум – широковідомий у європейському освітньому середовищі. Цьогоріч спеціальним запрошеним гостем була Україна. Українську експозицію урочисто відкрили Андрій Дещиця, Посол України в Польщі, Владзімеш Пашинські, заступник мера Варшави, Вольдемар Сівінські, Президент польської освітянської фундації «Перспективи», Ян Шмідт, Президент Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, Олена Шаповалова, директор ДУ «Український державний центр міжнародної освіти».

БДМУ представляли Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, Олександр Буряк, заступник декана медичного факультету №1 та Андрій Бамбуляк, заступник директора навчально-наукового інституту післядипломної освіти університету, які ознайомили відвідувачів форуму з діяльністю навчального закладу, основними інноваційними розробками нашого колективу, напрямами та спеціальностями, за якими проводиться підготовка в університеті.

Після урочистого відкриття української експозиції інформаційний стенд БДМУ відвідали Посол України в Польщі, заступник мера Варшави та Президент польської освітянської фундації «Перспективи», які зацікавились діяльністю та здобутками навчального закладу.

В рамках виставки відбулася зустріч української делегації з Президентом та представниками Конференції ректорів академічних шкіл Польщі, мерії м. Варшава, під час якої було представлено вищу освіту України та Польщі, обговорені питання навчальної співпраці між двома країнами.

Прочитано 548 разів Останнє редагування Четвер, 16 березня 2017 15:07